Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valóban igaz, hogy a katonaság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz, hogy a katonaságnál és a börtönökben minden férfi átesik a homoszexuális szexen?

Figyelt kérdés
Van esetleg valakinek tapasztalata, akár heteroszexuális férfiként?

2020. nov. 16. 20:37
1 2
 11/14 Tanquerey ***** válasza:
100%

Ahol én voltam sorkatona, ott bizony voltak melegek, nem is kevesen és nem tudom, hogy véletlen-e, vagy szándékos, de a hadtápon szolgált a legtöbbjük és nálunk, híradósoknál is volt rajtam kívül még 1-2. Az ezrednél amúgy emiatt soha nem volt semmi konfliktus, se 8 napon túl gyógyuló sérülés, se olyan, amihez mentő kellett volna úgyhogy nem kell általánosítani, mert ez egy baromság. Mondjuk az olyan laktanyákban, ahova többnyire az ostoba, iskolázatlan, srácokat küldték, mert őrszolgálatba tökéletesek voltak, el tudom képzelni.


47/F Bp.

2020. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%
A honvédségben nem. Sőt csúnyán leeshet a lépcsőn aki próbalkozik...
2021. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még kellett mennem sorozásra. Máig sem tudom, jól tettem-e, de a lapon, amit ki kellett ott tölteni, megjelöltem (őszintén), hogy a saját nememhez vonzódom. Szóval a magyar állam tudja ezt rólam. :D


Még ott helyben bevittek egy pszichológushoz (idős nő), föltett pár kérdést. Ráírták a lapomra, hogy "alkalmatlan, ok: nemi identitászavar". Utólag ezt a szöveget jó nagy hülyeségnek gondolom, a nemi identitásom (hogy férfi vagyok) sose volt bennem kétség tárgya.


Egyébként se lettem volna sorkatona, még egyetemre jártam, aztán eltörölték. Igazából kíváncsi voltam, mi van akkor, ha őszinte vagyok a kérdőív kitöltésekor.


A pszichológus nő egyébként azt mondta, sokan megjelölik ezt, akik nem azok, hogy így bújjanak ki a katonaság alól. El tudom képzelni, hogy a szocializmusban nagyon nem járt jól összességében, aki így tett, ellehetetlenítették az egyéb karrierjét is. Az eszközeik mindenesetre megvoltak hozzá...

2021. nov. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig 2 börtönben voltam. Az egyik: Venyige utca előzetes: itt voltunk kb. 5-en aki full meleg volt velem együtt. Itt 1 srácot rendszeresen sz@ptam. Másik kettőt egyszer. Kértem és kaptam érte kávét.


A másik: a Tököli börtön. Itt 6 hónapot voltam. Ebből az első három hónapban rendszeresen sz@ptam 2 zárkatársam, az egyik d@gott is. Persze megkértem az árát: kávé, cigi. Aztán kitudódott, elraktak az "elit" helyre, teljesen nyitott szint. Ott senkivel sem szexeltem.


Állítólag Vácon van kimondottan meleg részleg. Szombathelyen is van. Szombathelyen külön lehet állítólag kérni.


Jelenleg hajléktalan vagyok. A jövő héttől tudok menni egy hajléktalan szállóra. A szociális munkásnak már mondtam a felvételin hogy full homoszexuális vagyok, és lehetőleg olyan helyre rakjon ahol ez nem probléma és ahol nem bántanak. Elméletileg 3 ágyas szobában leszek és ketten leszünk.


Életemben eddig összesen 3 hónapot voltam hajléktalan szállón. (+10%-kal jobb mint a börtönben) Láttam saját szememmel többször hogy sz@pják egymást, egyszer láttam d@gást is.

2021. nov. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!