Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha valakinek 30 éves korára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek 30 éves korára sosem volt barátnője, akkor nála már lehet gyanakodni ugye?

Figyelt kérdés
Puhatolózni hogyha nekem bejön..
2020. nov. 17. 04:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül meleg.

Az is lehet, hogy csak alkalmi kapcsolatai voltak.

Én is így vagyok.

2020. nov. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Gyanakodni lehet

De az is lehet hogy még mindig nem fogadta el magát, és így fogja le élni az életét.

2020. nov. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem ronda simán...
2020. nov. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 31 vagyok ès sosem volt barátnôm csak itt ott szex. Mégsem vagyok homi....
2020. nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Komolyan mondom nagy gáz van ebben a társadalomban 1000-el...

Arra pl.: senki sem gondol, hogy pl.: van egy betegsége, és azért nem érdeklődik a nők iránt, mert pl.: szégyenli, vagy mert altruista, és nem akar a másiknak rosszat??

Van ismerősöm, aki full vékony, mert van egy betegsége, és már nem egy homi bepróbálkozott nála, ami tök gáz...

Miért nem lehet békén hagyni a másikat???

2020. nov. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De gondolok arra is hogy más oka is van hogy nincs barátnője.. de azért statisztikailag a legvalószínűbb az hogy meleg. Amúgy ha nem letámadom, nem megerőszakolom, hanem óvatosan puhatolózok az miért is baj?
2020. nov. 19. 05:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem szükséges gyanakodni

van munkatársam akiről tutira tudom hogy hetero, 30 felett van és nincs senkije

olyat is hallottam már hogy 30 akárhány éves, van felesége, és titokba fiúkkal dug. :D

2020. nov. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!