Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon rosszul érzem magam Or...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul érzem magam Orbán megszólalása után hogy a melegek itt csak megtürt személyek. Hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2020. nov. 17. 11:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
10%
Azért szeretném, ha idelinkelnéd Orbánnak ezt a megnyilatkozását! Szerintem valamelyik hazug hírportál forgatta ki a szavait! Orbán nem ezt mondhatta, hanem olyasmit: ahhoz, hogy a négy fal közt ki mit csinál, teljesen a magánügye... Amit sokan itt összehordanak, nem más, mint a ballibsik gyűlöletkampánya! Mondom ezt melegként!
2020. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 DominikX ***** válasza:
75%

#22 te is csak az a homofób meleg vagy, akit jó messziről elkerülni.

A párkapcsolat pedig sose magánügy

1. Papírok kellenek, hogy ezt azt eltudjatok együtt intézni

2. Úgy is mindenki kérdezgeti.

3. Nagyon érdekes, hogy a sok homofób szerint magánügy, de azert törvényben folyamatosan csonkítjak a jogokat, és meg No-Go zónák is alakulnak (pl. Lengyeleknél)

Érdekes ilyenkor hirtelen nem magánügy abban a makknyi agyatokban.

2020. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
52%

Az ő rémuralma sem tart örökké.

Igaz, nem mindegy, hogy még 2, vagy még 30 évig kell ezt tűrnünk, de előbb-utóbb vége lesz. 2 év múlva komolyan tehetünk azért, hogy egy más, civilizáltabb irányba mozduljunk el.

2020. nov. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
11%

Előttem szólónak!

Civilizált világba? Az neked mi? Ahol a migránsok törnek, zúznak, neadjisten még a torkodat is elvágják? Az kell neked? Itt M.országon rémuralom? Miért beszélsz hülyeségeket? A törvények megengedik a meleg és leszbikus párok bejegyzett élettársi kapcsolatát! Próbáld ezt elképzelni az iszlám által megszállt európában! Nem ártana kicsit gondolkodni!

2020. nov. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
19%

Előzőnek igaza van!

Gondolom, valahol mások is elismerik, mert nem nagyon próbálkoznak cáfolni! Lepontozni egyszerű, de cáfolni mindig nehezebb!

2020. nov. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
16%

nov. 26. 01:30 vagyok!


Akik lepontoztak, ennek ellenére nem mondom nekik, próbálják a "fejlett" nyugati nagyvárosok no-go zónáiban a migránsok közt csak kicsit is sejtetni, hogy melegek!

Talán még a nyakadat is elvágnák!

Csak ennyit akartam mondan! Folytassátok a lepontozást!

2021. jan. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%

Látom, nagyon fáj a libernyák melegeknek az igazság!


De a többi mele!!! Fel a fejjel! Szerintem többen vagyunk!

2021. dec. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!