Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ma a Lidl-ben megszólalt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma a Lidl-ben megszólalt a telefonomon ez a planetromeo app. Szerintetek melegnek hittek? Nem tudom kikapcsolni. Csak egy meleg barátom miatt van fent mert kiszokta kérni a véleményem emberekről. Hetero/f

Figyelt kérdés
feltettem mert ő is fent szokott lenni néha. a pénztáros fiú elött szólalt meg, az meg vigyorgott rám. bal fülében még fülbevaló is volt. lehet ő meleg vol, és most melegnek hisz? a többi vásárló szerintetek ráismert erre és most az egész környék meleghnek hisz?
2017. nov. 8. 15:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki él az appok világában.


Egyébként is inkább azon aggódtak a mögötted lévők, hogy haladj a pénztártól, hogy ők is végezhessenek.


Senki le sem sz..rta, hogy hogyan kattogott a telód.

2017. nov. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Én például nem tudom, milyen hangja van a planetromeo appnak. És szerintem ezzel a többi heteró ember is így van. Szóval maximum a melegek ismerhettek fel. ;)
2017. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Fogalmam sincs milyen a hangja. Én akkor ijedtem meg itthon, amikor az Eropolis privi hangja szólalt meg. A feleségem meg kérdezte, hogy ez mi volt. :D De kidumálam. Persze, ha felismerte volna, akkor az vele kapcsolatban is felvetett volna kérdéseket. :D
2017. nov. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hetero nokent fogalmam sincs, hogy mi ez az app. Tulajdonkeppen ez mi? 😀 ha cukin es nem kinevetosen mosolygott a penztaros, akkor lehet meleg
2017. nov. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
rendkívül "cuki" mosolygott.... szinte már kacsinbtgatott... sőt... lehet csinálta is csak zavaromban már nem tudtam mit tenni.
2017. nov. 8. 16:27
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hangja van?
2017. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly? Azért bert fülbevalója van valakinek még meleg...

De lehet, hogy éppen egy meleg sráccal futottál össze, nagy cucc.

Mindemellett meg lehet változtatni, sőt le is lehet némítani az appot. Csak szólok.

2017. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak az tudja, hogy milyen hangja van egy alkalmazásnak, aki azt használja.

Egyébként, ha hülye, idétlen, direkt figyelemfelhívó hangja van, akkor arra bárki felfigyel. Én is felfigyelek más mobiljának hangjára, ha az egyedi, vicces, jópofa, vagy épp ellenkezőleg idióta, borzasztó, irritáló.

2017. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sz fin.g.juk sem volt róla a pénztárosnak sem.

A Lidl-ben arra koncertrálnak hogy mennyire olcsó a cucc és másra nem igazán...

2017. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

Melyik Lidl volt?

Én direkt szoktam bekapcsolva hagyni a romeot, sőt, ha helyes srác van a közelben, direkt üzenek pasimnak, hogy szólaljon meg a telefonja :)

2017. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!