Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon gáz, hogyha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogyha csak szőrös pasik izgatnak?

Figyelt kérdés
Uni vagyok, és imádom hogyha egy pasi felsőteste, és a farka, popsija, és az alkarja is szőrös. Ez nagyon gáz dolog?

2020. nov. 21. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Mitől lenne gáz?
2020. nov. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem ertem, miert lenne gaz?


Mindenkinek van egy szexualis izlese.


Szerintem is sokkal izgatobbak a szoros pasik. 27f

2020. nov. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem. Én is jobban szeretem a mindenhol szőrös pasikat. :P
2020. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem izgató, ha ég, srác férfias, szőrös. Persze nem jeti szinten, hanem ízlésesen.
2020. nov. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
A nyálas hülyegyerekek csupaszok. Egy férfi szőrös.😈
2020. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5-ös ez nálam fétis szinten jelen van, azonban nem ettől lesz egy férfi férfi. Ismerek olyat akinek genetikailag babapopsi simaságú a mellkasa, mert egy szőrszál sem nő neki ott.
2020. nov. 21. 13:42
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerencsére sokan vannak így. Én közepesen szőrös srác vagyok, eddig mindenkinek bejott.
2020. nov. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz, hogy ma már lényegében több meleg pasi van oda a szőrös farokért, fenékért, mint hetero nő. Na, ez a szomorú, hogy a nők többsége alapból elvárja a férfi intim fodrászatot. Mintha csak a saját frusztráltságukat próbálnák amiatt leverni a férfiakon, hogy ők szőrteleníteni kénytelenek, bár azt se annyira a férfiak miatt, hanem a többi nő miatt, nehogy megszólják őket.
2020. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8-as értem amit mondasz, de ezzel mi meleg pasik mit tudunk csinálni? Gondolom hetero vagy. A nőket nem tudjuk megváltoztatni, de biztos vagyok benne, hogy vannak olyan nők akik szeretik, hogyha egy férfi szőrös.
2020. nov. 21. 15:30
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is sokkal izgatóbb ha szőrös egy pasi.
2020. nov. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!