Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az mit jelent, ha rámír...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha rámír társkeresőn valaki, visszaírok, de utána nem folytatja a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Mindkettőnknek vannak kint fotói, tetszünk egymásnak.


Ő kezdeményezett.



2020. nov. 22. 11:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja volt egy hasonló kérdés ott "mindenki" azzal érvelt hogy fenn tartja a nem válaszolás jogát, és ha nem akarja folytatni tovább nem válaszol, nem kérdez.
2020. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Ő: - Szia. Láttam a fotóidat és szeretnék veled megismerkedni.

Én: - Szia. Örülök. Hogy vagy? Mivel foglalkozol?


stb.

Nem értem, hogy akkor minek ír, ha utána egyből nem ír. Mégha kiderülne valami ami nem szimpi neki. Vagy valami. De így érthetetlen.

2020. nov. 22. 14:05
 23/33 anonim ***** válasza:
65%

Hallod kérdező állj már le. Elsőre is felfogtuk hogy nem érted de te konkrétan picsogsz itt mint valami kisgyerek.


Amúgy gratulálok, első kérdésed az hogy mivel foglalkozik. Kicsit sem azt mutatja, hogy anyagias vagy...

2020. nov. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Hú de ostoba vagy, ilyet is ritkán látok.


"Mivel foglalkozik" Csak magyarra fordítottam, amit angolul kérdezek tőle, hogy mit csinál. What do you do?


Tanul? Dolgozik már? Mivel magam is diák vagyok külföldön...


Igazi félkegyelmű vagy. :D

Semmit se értesz, semmire se tudsz értelmesen válaszolni. Abba is belekötsz, hogy a másik ember feltesz egy kérdést az oldalon. Vasárnap délután látom nincs jobb dolgod mint trollkodni mások kérdése alá.

Biztos sokra vitted!

2020. nov. 22. 14:32
 25/33 anonim ***** válasza:
87%

Igazi félkegyelmű vagyok? Tényleg?


A mivel foglalkozol az kurvára nem azt jelenti hogy tanul vagy dolgozik-e. Előbb tanuld meg a szavak jelentését.


A kérdés nem zavar. Az zavar hogy 3x is leírtad már a válaszaidban is a sztorit és hisztizel. Fogadd el, hogy eltűnt az érdeklődése irányodban és ennyi. Húzz egy vonalat és lépj tovább.

2020. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Hagyjuk. Hosszú.
2020. nov. 22. 14:45
 27/33 anonim ***** válasza:
16%
Na ilyen stílussal írjon nekem valaki, azt hiszem magától menne vissza oda, ahonnan születéskor jött!
2020. nov. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy ez mit lehet nem érteni. Teljesen egyértelmű, hogy mi történik. Tehát amikor ő írja neked ezt:


Ő: - Szia. Láttam a fotóidat és szeretnék veled megismerkedni.


És te válaszolod neki ezt:


Én: - Szia. Örülök. Hogy vagy? Mivel foglalkozol?



Akkor azzal, hogy válaszolsz neki, tudtára adod hogy tényleg érdeklődsz iránta, nem csak viccből húztál jobbra, tényleg nyitott vagy az ismerkedésre. Ezzel megadod neki azt a validációt, amit akart. De ennél többet sosem akart. Csak annak a tudatát, hogy ha akarna, megkaphatna, mert ettől jó pasinak érzi magát akit mások vonzónak tartanak. Most hogy megkapta amit akar, tovább áll. Ennyi.

2020. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Értem.


És akkor random válasszam ki kiknek írok vissza?


Ezek mindenkit jobbra húznak? Nem is szelektálnak, csak felmérik mi van?

2020. nov. 22. 21:08
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kéne neked egy pár órás Anotalk-os kiképzés, rögtön értékelni fogod még azt is, ha az ilyen társkeresőkön egyáltalán megnézik a profilod, nem pláne még egy értelmes mondatot is ír valaki :)
2020. nov. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!