Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Péniszméret, főleg passzív és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péniszméret, főleg passzív és uni pasiknál mennyire fontos?

Figyelt kérdés
Láttam előbb itt egy ilyen kérdést és gondoltam szavazással jobb lenne, ha az előző majdnem az lett. :D Engem is érdekel a téma. Aktív pasik is írhatják, hogy nekik mennyire fontos a méret és mekkora az, ami jó akár kaland, akár kapcsolat szempontjából.
2020. nov. 26. 15:54
A kérdező szavazást indított:
Legalább 0-10
Legalább 10-12
Legalább 12-14
Legalább 14-16
Legalább 16-18
Csak 18 centi felett
Nem érdekel mekkora
30 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A passzív esetén szerintem lényegtelen. Ha uni akkor aktív szerep is érdekli, ott már nem árt, ha nem micro pénisze van.
2020. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden passzívnál lényegtelen, csak azoknál akik valóban csak pisilésre használják.

Én például passzív létemre szeretem a kölcsönös orált.

2020. nov. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem érdekel hogy mekkora. De ha muszáj lenne mondani valamit, akkor a kis méretet preferálom. Akár a 8 centiset is.
2020. nov. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aktív vagyok. Nekem tetszik, ha egy passzív srácnak pici. :)


Amúgy tudom, hogy nincs szükségszerű kapcsolat a kettő között, de ha azt látom vagy hallom, hogy egy srácnak kicsi, akkor valahogy mindig arra gondolok automatikusan, hogy ő valószínűleg passzív az ágyban.

2020. nov. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!