Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan készültök/készüljek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan készültök/készüljek erre? (passzívként)

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok, de nagyon érdekel, hogy hogyan szexelnek a passzívok úgy, hogy nem tudják, h aznap este szex lesz. Például munkából hazafelé felhív egy barátod, h ugorj be hozzá (nagyon sarkos példa, de értitek). Vagy egy vacsorarandi után a másik szobájában köttök ki. Ilyenkor mit szoktatok csinálni?

Vagy hogyan oldjátok meg, ha pl munka után mentek valakihez szexelni?

Ilyenkor nincs igazán idő a "kitisztíttásra". Nekem amúgy is kb 1 órát szokott igénybe venni, míg teljesen tiszta víz nem folyik... Valamit rosszul csinálok?


2020. dec. 2. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Bocs hogy beugatok, de naponta van kimosással kapcsolatban kérdés. Nem hiszem hogy nem talál az eddig feltett kérdések között senki választ a kérdésére ezzel kapcsolatban.
2020. dec. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért sejthető, hogy lesz szex, ha már randira mész egy olyan sráccal, aki potenciális partnered is lehet. Én randi előtt szoktam elintézni a tisztálkodást, még akkor is, ha nem lesz szex, mert ki tudja? Amúgy miért tart neked egy órát? Én fél óra alatt max kész szoktam lenni vele.
2020. dec. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért tart egy óráig, még nem vagyok benne profi.:(

De a konkrét esemény egy ottalvós szexrandi lenne reggeli szexszel is. Ezért vagyok dilemmában, hogy ilyenkor hogy és miként kell csinálni. Szerintem az annyira nem opció, hogy reggel a pasi előtt kimosom magam.:D Vagy de?

2020. dec. 2. 13:09
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Én sem értem. Keresőbe beírod kimosás, hogykészültökpasszívak ésatöbbi, megtalálod a sok választ. De nem, csak azért is kiírja minden nap ugyanezt a kérdést... n e m é r t e m
2020. dec. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
sorry guys:((((
2020. dec. 2. 14:37
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Kipróbáltam, beírtam a keresőbe a homoszex kategórián belül hogy “mossátok” “mosás” és dögivel jönnek fel ezek a kérdések, mind ugyanerről a dilemmáról szól.
2020. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Még az “előkészül” szóra is érdemes rákeresni, az még tetemesebb találatözönt zúdít ugyancsak erre a témára.
2020. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A “felkészül” szóra keresés is eredményes lehet, igaz ott már egyéb problematikákat körüljáró kérdések is felbukkannak.
2020. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #6 #7 #8


Nagyon ügyes vagy, hogy tudod használni a keresőt, és ilyen csodás kulszavakat ajánlasz. Köszönjük!

2020. dec. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
Örülök, hogy segíthetek elejét venni az ehhez hasonló ismétlődő kérdéseknek e tudás átadásának révén.
2020. dec. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!