Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mi az oka, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka, hogy nem tudok fiatal srácot találni rendszeres szexhaverságra?

Figyelt kérdés

Kb. 3-4 hónapja keresnék Pesten fiatal srácot rendszeres szexhavernak, de nem jön össze. Szerintetek a vírushelyzet miatt nem mer senki találkozni, vagy 36 évesen már túlkoros vagyok ehhez?

Egyértelműen leírtam több fórumban is, hogy én szeretnék kényeztetni szájjal, viszonzást nem feltétlenül várok, de nem sikerül senkivel összehozni. Mi lehet az oka?


2020. dec. 6. 22:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 vagyok és 50 alatt senkit nem utasítanék el a kora miatt :)
2021. jan. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 éves, passzív srác vagyok, nekem 45 éves volt a legidősebb pasi, akivel lefeküdtem, és akkor kb 22-23 voltam. Abszolút nem érdekelt a kora, senkinek nem érdekel a kora, ha jól néz ki és rendben van fejben.
2022. dec. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A kor csak egy szám.
2023. márc. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!