Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy profi fotóssal is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy profi fotóssal is csináltatok magamról pár képet PlanetRomeo-ra az túl igényesnek számít?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatot keresek és a saját amatőr képeim mellé szeretnék pár beállított, profin megvilágított képet egy stúdióban.


Ez már túlzás, vagy még belefér ha amúgy is mindenben igényes vagyok a magánéletben?

(És nem csak PlanetRomeo-ra hanem más társkeresőkre is ezzel mennék fel.)



2020. dec. 12. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán belefér. Én is a legjobb képeimet rakom ki magamról,fotós haverom szokott segíteni ha akarok pár új jobb képet magamról. Egy jó kép jobban felkelti az emberek érdeklődését.

19/f

2020. dec. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
csak aztán a valóság,nehogy más legyen
2020. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem túlzás csak felesleges egy társkeresőn. Egy profi fotós ráadásul a fényekkel, retussal sokat tud alakítani pozitív irányba, és aztán csalóka lesz a kép.
2020. dec. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha a való életben is ilyen igényesebb vagy, akkor nem gondolom túlzásnak. Bárcsak több lenne az ilyen aki ilyen igényes. Csak tényleg ne retusáljanak rajta olyan sokat, hogy máshogy nézz ki a képen, mint élőben, mert egy találkozón ez szemet szúrna a kiszemeltnek és lehet nem tetszene neki.
2020. dec. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Ha a farkadról csinálja, akkor igen. Különben ott senkit sem fog érdekelni az igényes fotód.
2020. dec. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Merő túlzás szerintem. Aki nem tud magáról két értelmes fotót lőni, vagy éppenséggel profi fotót tesz ki magáról arra rá sem írok. Persze másnak bejöhet a dolog. Nekem visszás érzést kelt, túl nagyképűség egy társkereséshez ilyen eszközzel élni.
2020. dec. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem lenne retusálva, csak nekem nincs fényképezőgépem csak a telefonom kamerája.
2020. dec. 13. 10:06
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom milyen telefonod lehet, nekem az okosteló kamerája bőven megteszi. Nyilván, ha rossz felbontású, nem rendelkezel előlapi kamerával, megkérheted, hogy segítsen lefotózni, de nem hinném hogy ehhez profi kép kellene.
2020. dec. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem okostelefonnal is lehet jó képeket csinálni. Szerintem ez már mesterkélt, és számomra nem kelt jó benyomást.
2020. dec. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Nincs ezzel semmi gond. De ha nagyon profik a képeid lehet néhányan azt hiszik majd hogy csak valahonnan leszedted őket, szóval nem árt ha 1-2 hétköznapibb is feltöltésre kerül :D.
2020. dec. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!