Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem tartod szégyennek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartod szégyennek, ha társkeresőre regisztrálsz?

Figyelt kérdés
Hogy nem sikerült élőben párt találni és ilyenekre vagy rászorulva?

2020. dec. 13. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem
2020. dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
De. Megalázó az egész, hül.ék közé keveredni es hüly.t csinálni magamból
2020. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem
2020. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
5%

De, több szempontból is. Egyrészt férfiként kb. totál esélytelen ott az ismerkedés. Ha nincs 10-ből 11-es testalkatod, labdába se rúgsz. A profilképed a legelső filter a nőknél, és már ott is elég magasan van a léc. A bemutatkozásodig az esetek 5%-ában jutnak el a nők. Persze mindez érthető, mert egy nőre jut alsó hangon 100 pasi.


Igaz, nőként sem fényesebb a helyzet. Abból a 100 pasiból a 70% szexelni akar, a maradék egyszerűen nem normális, és talán van az a 3-4 ember, akik bekerülnek a döntőbe. Talán az egyikükkel meg is van a közös hang.


27/F

2020. dec. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Ó, hogy homoszexualitás kategória. Bocsi, nem vettem észre.


27/F

2020. dec. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám szégyennek. Szerintem mostanra egyre többen a netes párkeresést preferálják.
2020. dec. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem. Melegeknek meg végképp nagy segítség, bár vannak legendák a "radarról", de:

Nincs senki homlokára írva, hogy meleg. Én meg kiváltképp nem megyek melegeknek titulált helyre, hogy tudjak ismerkedni. Mindenki máshogy oldja meg. Az megint más kérdés, hogyha még sosem használtál társkeresőt, bele kell jönni, hogy szűröd ki, akit ajánlott elkerülni. Ehhez szükséged lesz tapasztalatra. Utána Te is belátod, nincs benne semmi. Túl van misztifikálva. Értelmes emberek értelmes dologra használják a társkeresőt. :)

2020. dec. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Pl mikre kell figyelni?

Mikor küldjek el valakit? :)

2020. dec. 13. 23:03
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismétlem: tapasztalat alapján, lesz egy két rossz, felismered újra és újra a jeleket amit a profilja, köztetek lezajlott csevegés rejt és érezni fogod. Szerintem, ha normálisat keresel:


Van képe, amit kérés nélkül küld, nem valami feltételhez kötve, meg azon aggodalmaskodva h képgyűjtő lennél. Ha testrészre fókuszáló képe van, legyen kocka has, alsógatya, segg vagy pucér az nagyon felejtős... (jómagam szigorúbb vagyok: kint legyen nyilvánosan arcképe, aminek hátterében nem a vécécsésze van) Illetve egy kép nem igen meggyőző. Van aki beautycover-t használ... nálam az is kuka.


Randi esetén belemegy telószám cserébe.


A beszélgetésetek randi előtt nem tartalmazott kanosságtól fűtött részeket, mert felejtős, abból csak szex lesz. Nem érdeklődik a méreteid iránt.


Nincs tévképzete, hogy a rendszeres szexből fejlődik ki a "komoly" kapcsolatizé. Ha olyat ír, hogy "amíg nincs komolyabb, addig semmi jónak az elrontója" >> MENEKÜLJ!


Most ennyi jutott eszembe hirtelenjében.

2020. dec. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tartom annak. Melegbárba nem járok már. Régebben jártam de meguntam a sok szexre hajtó embert. Társkeresőn nem jobb a helyzet, de ott legalább nincs berúgva mindenki és akadnak normálisak is fent, akikkel tényleg lehet beszélgetni
2020. dec. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!