Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnék fiúkat felszedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék fiúkat felszedni? 20F

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok fent a legújabb közösségi oldalakon, nem posztolok magamról minden nap 630 képet. Élőben van esélyem párt találni? Gondoltam arra, hogy folytatom az edzést, hátha több esélyem lenne, ha még jobban (esztétikai határokon belül) izmosodnék.

2020. dec. 19. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kalandkeresésre bárhogy. Ha komoly kapcsolatra vágysz, akkor add mindig magadat, ez a lényeg. Tehát legyél őszinte mindig, ez a legfontosabb egy kapcsolatban. Ha nem akarsz neten ismerkedni, az is oké, max nehezebben fogsz találni. De ki keres, az talál, a többi meg mind kifogás. :D
2020. dec. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%
úúúú
2020. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hozzáfűznék, hogy magad miatt eddz, ne más miatt. Az egy nagyon rossz út, ha mások miatt teszünk meg dolgokat. A lényeg, hogy te magad legyél boldog a saját bőrödben, mert az kiül az arcra. Akkor lesz kisugárzásod, ha elfogadod magadat teljesen, a környezetet meg kizárod a fejedből. Ha magadat "szeretni" tudod, akkor utána másokat is tudsz, addig viszont sosem. Az ilyen emberek szimpatikusak mások számára mindig, akit meg idegesítenek az ilyenek, annak saját magával van a legnagyobb problémája. 1-es voltam.
2020. dec. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5%
Leírtad kérdező, hogy fiúkat akarsz felszedni, de távolról kerülöd a helyeket, ahol fiúkat lehet felszedni. Ez skizofrénia, javaslom keress fel egy pszichiátert.
2020. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"akit meg idegesítenek az ilyenek, annak saját magával van a legnagyobb problémája"

így van, élő példa a #2 és #4


Élőben próbáltam, de mind heterónak mondta magát (vagy olyan bi, aki csajjal jár)

2020. dec. 19. 17:48
 6/12 anonim ***** válasza:
7%
Nem tudom kérdező hol derült ki a válaszomból, hogy idegesítenek azok, akik szeretik magukat.
2020. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Regisztrálj a planetromeo-ra.
2020. dec. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Én szívesen megismernélek :P
2020. dec. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy, 8-as?
2020. dec. 23. 13:40
 10/12 anonim ***** válasza:
3%
1+3-aska ragyogó dolgokat írtál !
2021. márc. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!