Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy próbálhatnám meg felszedn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy próbálhatnám meg felszedni azt a srácot?

Figyelt kérdés
Ő 17 én 25, nem ismerem személyesen, ő sem engem, azt sem tudom hogy meleg-e egyáltalán. Egyedül a facebook elérhetőségét ismerem, de egyszerűen nem merek ráírni a valós személyazonosságommal. Félek hogy kiakadna. Elég reménytelen ügynek tűnik, de hátha ti tudtok valami okosat.
2019. júl. 24. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
egyszer elunk. probald meg :)
2019. júl. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod, hogy meleg-e és nem is ismeritek egymást, szerintem inkább ne kockáztass, ha nem vagy nyíltan meleg.

Lehet, hogy hetero, homofób, nem jössz be neki, van barátja, látens meleg.

2019. júl. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem irj neki nyugodtan:) legalabbis ha en lennek az, en orulnek neki:D

ha gondolod irj privat:)

2019. júl. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.. az ilyenek sose melegek

Meg mivan ha nem tetszel neki

2019. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg, hogy például miket szeret. Zene mondjuk kézenfekvő. Írj neki azzal kapcsolatban. Keress valami kapcsolatot és ne azt írd, hogy mennyire tetszik. Ha kapcsolat már van vele, akkor meglátod, hogy tetszel-e neki...
2019. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam már így: Létrehoztam egy kamu facebook-fiókot (miután csináltam egy új e-mail fiókot is). Azután tettem annyit, hogy ez a fiók valódinak tűnjön (névjegy kitöltése kamu adatokkal, kedvenc zene film stb., montázsok feltöltése képek helyett).

Bejelöltem az embereket, és aki vissza is jelölt, azzal félelem nélkül beszélhettem bármiről.


Sok sikert, ha kipróbálod a módszerem. És szurkolok, hogy bejöjj a srácnak :D

2019. júl. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!