Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha a passzív énem kevésbé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a passzív énem kevésbé tudom vállalni az normális?

Figyelt kérdés

Uni vagyok, szóval mindkét szerep egyformán érdekel.

De ha épp passzívabb kedvem van azt sokszor gátlásosabban élem meg. Még magamnak se mindig ismerem el.


Ez gondolom amiatt lehet, hogy az kevésbé "férfias", nem?

Másnak is van ilyen elfojtása?

Mit tettél ellene?



2020. dec. 20. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális valamilyen szintig, sokan elítélik azt a szerepet, mert férfiatlannak tartják. Segíthet, ha átgondolod az okokat amiért szégyennel tölt el, és leírod őket.
2020. dec. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően azért éreztem magam férfiatlannak mert meleg vagyok, vagyis mintha bizonygatnom kellene hogy férfi vagyok. Onnatól állok a kérdéshez jól, mióta nem érdekelnek mások, magabiztos vagyok magamban. En egy MELEG FÉRFI vagyok. Azóta pont hogy nagyon férfiasnak érzem a passzív szerepet is...ugyanis milyen tökös kell légy hogy bengedj egy férfit.. egy hetero ettől nyüszítene. :D Szerintem a meleg érzéseid megélése a lehető legferfiasabb egy meleg férfi számára.
2020. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is uni vagyok, és a passzív szerepből a szopás az amit azonnal be tudok vállalni, a többit sajnos még nem, pedig nagyon izgat.
2020. dec. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vannak így vele!

Meg kell beszélned a partnereddel, hogy Te ilyen vagy. Szerintem, az Ő segítségével túl tudsz lépni ezen.

2020. dec. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!