Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek támogatós (sugarba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek támogatós (sugarbaby) kapcsolatból lehet normális kapcsolat, ahol gyereket is vállalnak és ha nem is szerelmesek teljesen jól megvannak?

Figyelt kérdés
Pro és kontra érveket is várnék...
2020. ápr. 12. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Tegyük fel, hogy lehet. De miért?

Én a barátaimmal jól el vagyok de azért nem akarok velük.

Ha nincs szerelem vagy egy mély szeretet oda nem kell gyerek, úgyis csak ő szívná meg.

2020. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Én a páromat a puncs.hu-n ismertem meg, volt pár fizetős randink. Aztán már pénz nélkül randiztunk, és kb 3 hónap után összejöttünk.

Nem tudom, hogy lesz e belőle házasság, gyerek valószínűleg nem mert egyikünk sem akar.

Mi már az első randin éreztük, hogy jól megtaláltuk egymást és hogy lehet ebből komolyabb is.

Más lányról is tudok aki összeköltözött a támogatójával, bár köztük vagy 35 év különbség így ki tudja mit hoz a jövő...

2020. ápr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1. Miért szívná meg?

A gyerek attólmég lehet mindkettő szülő mindene, esetleg Őket is jobban összeköti...


A kapcsolatok hány százalékában van amúgy szerelem? Biztos, hogy kevesebben, mint amennyiben gyerek.

2020. ápr. 12. 21:53
 4/12 A kérdező kommentje:

Amúgy köszi a válaszokat...


#2. Azt jól értem, hogy Te a lány vagy?

2020. ápr. 12. 21:55
 5/12 Lachesys ***** válasza:
100%
ember tipus fuggo. en sosem tudnék olyan kapcsolatban elni ami ilyen haszonelven mukodik. de van aki teljesen jol elvan igy.
2020. ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Igen, lány vagyok.
2020. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Biztos van rá példa. Mindenre van.
2020. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

1es vagyok.

Persze, imádhatja minkét szülő a gyerekét, de mi van ha v.melyik fél idővel szerelmes lesz másba és otthagyja a másikat a gyerekkel......?


Csonka családban nem lehet valami jó felnőni.

Én úgy vagyok vele, hogy ne a gyerek miatt legyen együtt két ember. A nélkül tartsanak össze, a gyerek "csak" egy ajándék legyen e mellé.

2020. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, csak arra kellene még gondolni, hogy ki miért kezdte el ezt a kapcsolatot. A nő gondolom azért, mert szép, de nincs pénze, és nincsenek is (jelenleg) olyan intellektuális lehetőségei, hogy azokat használva éljen meg, a pasi pedig valszeg azért, mert a pénzének használata szükséges neki ahhoz, hogy egy nőt megtartson maga mellett és/vagy egyszerűen nem akar annyi figyelmet, szeretetet áldozni egy nőre, mintha "rendes" kapcsolatban lennének, és ezeket a hiányosságokat a pénzével pótolja a szintén érzelmileg szegény nőnek...

Oké, lehet hogy elvannak, és gyereket vállalnak, de nem esélyes, hogy x év után a nő már nem lesz olyan szép, nem lesz olyan fiatal, és a férfi új hús után néz, mert ő pedig ezt szokta meg, a szép és fiatal lányokat kedveli, érzelmek, kötelesség annyira nem köti a pénzelt nőhöz. Ez még nem feltétlenül baj, csak szerintem a nő készüljön fel, hogy elöbb vagy utóbb lecserélik, vagy meg kell elégednie a megcsalt asszony szerepével.

2020. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Nagyanyáink, dédnagyaáink is azért házasodtak, hogy eltartsa őket valaki. Ma ezeket a nőket ku(r)vának hívjuk. Működik a dolog, mert itt vagyunk.
2020. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!