Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elmondjam a srácnak, akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a srácnak, akivel kavarok, hogy csókolóztam az exemmel?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel összejárogatunk, bár mostmár kicsit több, vannak érzelmek.

Múltkor átjött az exem, és úgy alakult, veszekedés hevességéből, hogy megcsókolt. A pólómat is levette mire észbe kaptam, hogy ez nem lesz jó.

Elküldtem, ezenkívül más nem történt. Ez is csak azért mert vele eszméletlenül jó volt mindig a szex és elborítottak az emlékek. A vita utáni szex volt vele mindig a legjobb.

Szerintetek mondjam el a srácnak? Nem akarok hazudni neki, de nem jelentett érzelmileg semmit.



2020. dec. 21. 10:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mondd el neki, elrontja az egészet, ha feltufod dolgozni magadban legyél túl rajta és ne találkozz az exeddel többet. Vedd úgy mint egy tanuló leckét többet ne csinálj ilyet.
2020. dec. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem te az exeden sem vagy túl.
2020. dec. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem ez a 'kavarás' meg 'összejárogatás' nem tűnik túlkomolynak, tehát szerintem felesleges elmondani neki. amúgy is esélyes, hogy ő is összejárogat mással, csak nem beszél róla.
2020. dec. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Persze szerettem az exem, nem tagadom, nagyon sokáig voltunk együtt.

De imádom ezt a srácot, sokkal több boldog pillanatunk volt pár hónap alatt mint több évig az exemmel.

Hát lehet összejár mással, bár volt róla szó, hogy inkább ha szex kell akkor egymást keressük egyből. Én nem kavarok mással, azért remelem ő sem.

2020. dec. 21. 11:04
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az exeddel több évig voltatok együtt? de jó neked... amúgy ne mondd el a srácnak ezt a csókot, mert közben lehet ő is csókolt azóta mást.
2020. dec. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha esélyes, h az exed elmondja az új srácnak (v vmilyen módon el tud jutni hozzá ez az infó), akkor inkább mondd el neki te. (Velem hasonló történt, rooszabb, ha "csak úgy" kiderül)
2020. dec. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
*rosszabb
2020. dec. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hét évig voltunk együtt.

Nem vagyunk jóban az exemmel, kinézem belőle, hogy elmondaná de nem tudja, hogy nekem most van állandó. Veled hogy volt ?

2020. dec. 21. 12:26
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, kapcsolat alapja az őszinteség. Mindenképpen mond el. Azt írtad, hogy elutasitottad, szóval helyesen cselekedtél.
2020. dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszinték tudtok lenni egymással, akkor működik a kapcsolat. Ha most nem vagy az, akkor később sem leszel.
2020. dec. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!