Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elmondjam a srácnak, akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a srácnak, akivel kavarok, hogy csókolóztam az exemmel?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel összejárogatunk, bár mostmár kicsit több, vannak érzelmek.

Múltkor átjött az exem, és úgy alakult, veszekedés hevességéből, hogy megcsókolt. A pólómat is levette mire észbe kaptam, hogy ez nem lesz jó.

Elküldtem, ezenkívül más nem történt. Ez is csak azért mert vele eszméletlenül jó volt mindig a szex és elborítottak az emlékek. A vita utáni szex volt vele mindig a legjobb.

Szerintetek mondjam el a srácnak? Nem akarok hazudni neki, de nem jelentett érzelmileg semmit.



2020. dec. 21. 10:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is mondd el. Engem a másik srác helyében egy csók nem zavarna de azért szeretnék róla tudni. Ne kezdj lapítással egy kapcsolatot.
2020. dec. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeretted az exed, ez oké, hiszen ezért voltatok együtt... Na de ha felbukkan akkor majd mindig ez lesz, csak mert jó volt vele dugni? Nem kellene esetleg lezárni a kapcsolatot az exeddel?
2020. dec. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
12. Ez igaz amúgy. Ha lezártad volna a kapcsolatot az exeddel, akkor ilyenek nem történnek meg. Ha feljárogat és összevesztek akkor folyton ez fog menni, hogy a mostani barátod hitegeted, hogy mennyire szereted, közben meg naponta lángolnak fel az érzelmek az exed irányába és vetkőzés, meg csók lesz belőle? Vagy lépj túl rajta végleg, vagy folytasd ezt a se veled- se nélküled viszonyt, viszont a mostani párod meg tájékoztasd erről, és ha többre tartod őt mint egy kis pótlék az exed mellett, akkor átbeszélitek ezt. A többit már a párod önbecsülése fogja rendezni a viszonyotokban.
2020. dec. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
#6 vagyok. Én vagyok a megcsalt fél. Rámírt facebookon a (volt) barátom exe, h tudok-e róla, h ők találkoztak, és történt közöttük egy kis "nosztalgiázás". (csók, simogatás). Én persze nem tudtam, és gáz volt, h így derült ki.
2020. dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom :(
2020. dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Exekkel le kell zárni, nem véletlen lett ex !

Ha mégis ilyenek történnek, akkor az nálam pl azonnali és rendkívuli "felmondás " lenne ....

A bizalmat csak egyszer lehet eljátszani...

2020. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
El kéne mondani, nem annyira a saját lelkiismereted miatt - de azért is -, hanem mert ha ez később derül ki, akár az ex által, akár te mondod el, nehezebb lesz megértenie a dolgot. Ott már nem csak a csók ténye, hanem a hazugság is problémás lesz.
2020. dec. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!