Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg társkeresőkön (Romeo,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg társkeresőkön (Romeo, Grindr) tapasztaltam, hogy az olasz pasik, hozzánk képest sokkal többen keresnek párkapcsolatot. Ti is így látjátok? Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

2020. dec. 24. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Mert rájöttek hogy a szeretkezés a pároddal sokkal jobb mint állandóan csak hajkurászni valakit akivel dugsz egyet, majd rádöbbennek hogy elmentek az évek felettes és 50 évesen már a kutyának sem kellesz, de te szó szerinti elbasztad ezt a dolgot és már végül a szexért is pénzt ajánlasz. Szánalmas a magyar meleg társadalom. Meleg létemre szégyellem azt hogy magyar meleg vagyok. Felvonulás a jogainkért amikor akinek van párja az is megcsalja vagy másokkal dugnak nyitott párkapcsolatban és az ilyenek akik a párkapcsolat szentségéért vonultatnak nem a párjának a farkával a szájában. Undorító
2020. dec. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Mert Olaszországban nem akar a fél környék megverni, ha bevallottan meleg vagy. És igen, az, hogy az ember megvetésben és rettegésben éljen, bizony vezethet oda, hogy inkább nem akar párkapcsolatot.
2020. dec. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Magyarok megverni :D ? Hol? Magyaroknak csak a szája nagy. Nyilván nem agresszív tömegekre gondolok most, de egyedül egy ember nem fog senkinek neki menni, mégha a szája nagy is. Jártam sokat ki egy időben Szerbiába. Na ott az emberek (nők,férfiak) agresszívak. Ott előbb vágnak pofon és csak utána kérdeznek. Azért a magyarok nem ilyenek. :D Nyilván ez a primitívségre utal, de a szerbek egyébként is sportos dromedál emberek. Magyarok meg kövér disznók.


Én úgy tapasztaltam, hogy olyan környezetben lehet tartós párkapcsolatot kialakítani melegként, ahol a családtagok tudják a gyerekükről, hogy az és azt azért el is fogadják. Nálam pl ez van szerencsére, így nem tartok szülők, tesó reakciójától többé. Míg nem tudták, addig meg k*rvára paráztam, hogy mi lesz, ha kiderül. Így már azért jóval könnyebb az életem. Szóval sokat számít, ha szülők támogatják a gyereküket, csak sajnos ez ritka. Mert a sok lelki frusztált szülő is azzal törődik, hogy mit mond a szomszéd, ahelyett, hogy a gyereke boldogságát tartaná prioritásnak. Ha már gyereket csináltak, akkor az lenne a követelességük, hogy támogatják a boldogságát. Bár ehhez nyilván kell egy bizonyos érzelmi és értelmi intelligencia is. Amit bárki tud fejleszteni bármilyen korban, csak "nincs idejük" rá.

2020. dec. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Mert ott elfogadottabb a melegség.
2020. dec. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olaszországban már déli nagyvárosokban is elfogadóbbak a melegekkel. Nápoly, Bari és Catania évek óta tart Prideot. Nápolyban egy Prideon kb. 500 ezren is részt vesznek. Sokkal inkább akarnak párkapcsolatot mint állandóan mással dugni. Nekem pedig sokkal szimpatikusabb ez a hozzáállás. Itthon szinte csak dugni akar mindenki semmi többet ami szörnyű.
2022. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!