Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a helyzet a meleg néger...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyzet a meleg néger férfiakkal? Nektek bejönnek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 27. 06:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van aki igen, van aki nem. Ők sem egyformák.
2020. dec. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A szakálas peldaul
2020. dec. 27. 06:42
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
A szakállas? Ahogy a fehér emberek közül is van szakállas aki bejön és van aki nem. Ezt így nem lehet mondani. Ebben nem tudsz általánosítani. Alapvetően nekem nincs velük bajom, és simán szexelnék is néger férfival, hogyha úgy adódna.
2020. dec. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon bejönnek
2020. dec. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Különösebben nem, de mégis volt egyszer.

Egy szórakozóhelyen felszedett egy, felmentünk hozzá megd*gott.

Nagy volt neki, de voltam már olyan pasival akinek nagyobb volt.

30/F

2020. dec. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mazlista vagy 5 ös
2020. dec. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 jó lehetett :)
2020. dec. 27. 12:50
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen jó volt a szex ügyes volt :) de nem volt más mint bárki mással. Persze akiknek kifejezetten bejönnek, azoknak biztos az lett volna. Nyilván nehéz is ilyen férfiakkal ismerkedni, ritka az országban.

Ő amerikai volt fél évet dolgozott itt nálunk. Szórakozóhelyen odajött meghívott egy italra, nem mondtam nemet, gondoltam kipróbálom és nem bántam meg :)

2020. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!