Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megbánhatom később hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánhatom később hogy belementem?

Figyelt kérdés
Szóval agyalok az első bi fiús élmény lehetőségén. Csak félek is. Mi van ha megbánom. Ha eddig kibírtam nélküle...
2020. dec. 27. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj... ha ezen elgondolkoztál, annak van valami oka. De ebbe ne menjünk most bele, ismeretlenül nem tudok rólad semmit elmondani. De elmondhatom, hogy én hogyan élem az életemet.

Nem bánok meg semmit. Persze, voltak rossz élményeim, szerelmi bánataim, borzasztó döntéseim. De mind hozzátett ahhoz, akivé váltam.

Rossz élmény lesz? Lehet. De ne bánd meg semmiképp, mert ha nem is lesz jó, akkor legalább tudod, hogy nem neked való.

Választhatsz: kipróbálod és biztos leszel abban, amit akarsz, vagy pedig nem próbálod ki, és számtalanszor eszedbe fog jutni, mi lett volna, ha...

2020. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen rossz élményeid?
2020. dec. 27. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:
8%

Ha eddig kibírtam nélküle...


akkor ezután is ki fogod bírni.

2020. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
A rossz élményeimnek nincs közük a témádhoz, csak úgy általában az életben.
2020. dec. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem próbáld ki, anno én is így döntöttem szerencsére. Azt mindig bánnám, ha nem tettem volna meg.
2020. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Azt sokkal jobban fogod bánni, amit nem teszel meg (amit kihagysz).

Egy rossz párkapcsolatot is megbánhatsz utólag, ilyen alapon akkor éld le az életed egyedül örökre magányosan.


Elnyomhatod magadban a dolgot, viszont nem fog elmúlni, az viszont nagyon nem mindegy, hogy 20 évesen fogadod el önmagad és teszel is érte, vagy majd 60 évesen mersz nyitni a fiúk felé, akkor viszont bánhatod, hogy már más lesz a választék, és sok olyan embert nem ismertél meg, amire lehetőséged lett volna.


Ne azzal foglalkozz, hogy a társadalom mit fog hozzá szólni, mindenképp belepofáznak az életedbe, akárhogyan is élsz, mondván, hogy csak jót akarnak neked. De ha segítségre lesz szükséged az életben, ezek az emberek fognak téged kikerülni.

Megjegyzem, nem kell nagydobra verni ismerősök előtt a szexuális életed, neked sem számolnak be róla, ki mire gerjed az ágyban, milyen fétisei vannak stb.

2020. dec. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy megbánod, ezt nem lehet tudni. De az szerintem rosszabb ha nem próbálod ki és továbbra is ott fog motoszkálni a fejedben.
2020. dec. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!