Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért pontozzák le ebben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pontozzák le ebben a kategóriában a harmincas férfiakat?

Figyelt kérdés

2020. dec. 28. 00:42
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Szia. Harmincas férfi vagyok.
2020. dec. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
😆😆. Én 26 vagyok.
2020. dec. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Én is 26 és már mondták rám hogy öreg vagyok. :/
2020. dec. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
És tényleg lepontozták szegény elsőt 😄😄😄 (engem ne pontozzatok le, én még csak 23 vagyok 😁
2020. dec. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ebben a kategóriában sok a huszonéves, és úgy érzik ők mindent jobban tudnak még ha nincs is tapasztalatuk, amit innen próbálnak megszerezni.
2020. dec. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Plusz öregnek tartját a 30-asokat. Pedig ha tudnák hogy nem öregek... nálam is idősebb egy 35 éves pasi, de az hogy idősebb nem jelenti azt hogy öreg.
2020. dec. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Az idősebb korosztály is csak akkor van lepontozva, ha alkalmilag vagy tartósba nyomulni próbál a fiatalok között. A lepontozás mintegy "demonstráció", hogy mégis mit képzelünk már magunkról, labdába se rúghatunk! Ezvan :)

30-40 között pont abban a korban vagyunk, amikor nehéz belátni, hogy az idő elszállt a vad fiatalság fölött. De ez ugyanaz az idő, ami a mostani fiatalok fölött is el fog szállni, csak ők szeretnek erről megfeledkezni :)

Mindegy, mekkora macsók voltunk 10-20 éve, mindegy, hány szívet dobogtattunk meg és hányan sírtak miattunk, mindegy, mit áldoztunk fel kapcsolatokért és mit tettünk bele egy-egy szerelembe, meg kell érteni, hogy a minket követő generációk szemében ez nem érdem. Kár küzdőtérre vinni az egykori őszinteséget a ma uralkodó felszínességgel. Sokan mégis megteszik és belebuknak, pedig nem az új generációk a hibásak (emberileg), hanem egyszerűen a társadalmi értékrendek változtak meg marha gyorsan és olyan irányba, ami a számunkra idealizált (egykori) világgal nem összeegyeztethető. Ettől lesz egyre kevésbé harmónia generációk és generációk között, "mer' a mai fiatalok, meg mer' a vén g*cik', ugye :)

2020. dec. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Én 35 vagyok. Nem találkozom ezzel a lepontozós dologgal. Szerintem nincs ilyen. Igaz nem is írom le minden kommentbe a korom, hisz minek. Plusz igyekszem hasznos válaszokat adni.


A mai tinik felszínesek? Lehet, de ugyan nehogy már ez generációs dolog legyen. Ma is van normális és link. De én is mentem el tiniként felesleges talikra. Akkor is volt sok kamu. Akkor is volt akinek csak az számított embernek aki rohadt jól néz ki. Ez nem generációs dolog. És igen nekem se kellett egy 30 feletti. Sőt eleinte 20 feletti majd 25 feletti. Ahogy idősebb lettem ment fentebb ez a szám. Szerintem ez valahol normális.


Az egyetlen dolog ami szerintem változott az az hogy mennyivel egyszerűbb ma tiniként ismerkedni. Van rá kismillió app és nem az van hogy a gépen törölni kell az előzményt, hogy nehogy meglássák a tesóid vagy a szüleid akik használják szintén a gépet. Ma ott van a zsebében a telefonja mindenkinek amit SENKI nem ellenőriz. Ez azért nagy előny. És igen talán sokakat nem tanítottak meg arra hogy legyen korrekt egy beszélgetésbe. Meg hogy a tetteink olykor vissza tudnak keményen nyalni. Mint mikor paraszt valaki egy sráccal aki nem jön be neki. Azt gondolja ez a normális. Aztán másnap a diákmelóba az a srác a főnöke. Mert a világ kicsi. De ez már megint összetett kérdés, hogy miért ilyenek a mai tinik. Teszem hozzá nem cska ők, tehát kár lenne ezt is generációra húzni....

2020. dec. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
És az utolsót is. Kíváncsi lennék én is arra miért csinálja aki ezt csinálja. De szerintem lényegtelen. Én sose nézem a százalékokat és szerintem más se... De esetleg írhatna privit vagy kommentet hogy miért pontozza le a 30 felettieket aki ezt csinálja.
2020. dec. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Én csak kíváncsi voltam. :D Nem vagyok 35. De vicces, hogy lepontozott. Csak ugye azt tegyük hozzá, hogy a pontozást 1 ember nem tudja így lehúzni. Azaz több ember mókája. De ha ez teszi boldoggá hát tegye. Természetesen a moderátor felé jelezzétek ti is. Én is. Hátha kitiltják, hisz az ilyen felhasználónak semmi haszna nincs az oldalon.
2020. dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!