Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy vannak olyan tízen huszon éves meleg fiuk, akik inkább az idősebb harmincas vagy negyvenes pasik érdekelnek, ez miért lehet, apakompkexus vagy miből fakad?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 26. 12:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mert úgy, mint a lányok nagy része is, inkább a stabil, kiegyensúlyozott, macsó, férfias pasikat keresik, jobban vonzódnak hozzájuk mint a hasonló korú, gyerekes srácokhoz.
2018. ápr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszon túl nálam szerepet játszik az is, hogy az első egy idősebb, nagyon szexi pasival volt.
2018. ápr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy huszoneves es egy harmincas kapcsolatat nem neveznem apakomplexusosnak.
2018. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Komolyabban vehetők, tudják mit akarnak, nem óvodásként viselkednek, férfinek néznek ki és nem kisfiúnak. Bár ez nem vonatkozik azokra, akik 30 meg 40 évesen tinisrácosan akarnak viselkedni, meg kinézni.

Szóval vannak kivételek és azok nagyon kiábrándítóak tudnak lenni.

Persze lehet fordítva is, ha a huszonéves felnőtt férfinek néz ki, de azok sajnos általában mind heterok.

2018. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Nem lehet tudni, benne van a pakliban, hogy az idősebbet keresi mert mondjuk tapasztaltabb,vagy mert férfiasabb..én 20 éves létemre nem keresek 30-40est :D
2018. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

39 éves vagyok,( budapesti ) kedvelem a fiatal fiúkat, 18 körülieket... Ha valakit érdekel a dolog írhat bátran, minden levélre válaszolok!

Hamar egy hullámhosszra tudok kerülni a fiatal fiúkkal...

2018. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is írhattok, 18 év körüli, vékony/sportos, középmagas srácok. ;)
2018. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Mert azt hiszik ők különbek ettől és közben nem gondolnak bele, hogy 20-on éves és egy 40-es pasas közt nagy különbségek vannak mentalitás, gondolkodás és libidó teren. A nagy korkulonbseg ellenére még félreléphet mindkét fél. Én sosem akartam idősebbekkel vagy pótapákkal járni, engem a saját korosztályom érdekel. Nehogy már azért rosszul kelljen éreznem magam mert nem vagyok borostás és 27 évesen fiatalabbnak nézek ki. Kikérem azt magamnak hogy nem elég férfias ez, homofób melegeknél kevés nevetséges van.
2018. ápr. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

"Kikérem azt magamnak"


Kérjed. De mitől homofóbia az, hogy ha valakinek a férfiasabb külsejű egyének tetszenek?

Az a nevetséges, hogy a.)nem ismered a fogalmat, b.) rásütöd valamire, mert sért.

2018. ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Mert ezzel is burkoltan az az üzenet, hogy aki 'férfias' - ami elég szubjektív fogalom - az jobbnak, aki nem az emberileg rosszabbnak és értéktelenebbnek számít.
2018. ápr. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!