Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan készüljek fel rimjobra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan készüljek fel rimjobra anélkül, hogy egész testemben görcsölnék a félelemtől?

Figyelt kérdés

A barátommal már jó ideje együtt vagyunk. Egy darabig én voltam az aktív, aztán ez pár hónapja megváltozott, amit én egyáltalán nem bánok, mi több, tetszik, hogy az ágyban ő a főnök. Gyakran a legvadabb szexuális álmainkat valósítjuk meg, már-már a durva bdsm is szóba jöhetne, de azért mértékkel végzünk mindent.


Viszont van egy dolog, ami nagyon izgatná az ő fantáziáját, én azonban nagyon félek tőle. Ez pedig a rimjob. Már azt hozzá kell tenni, hogy mikor először volt ő a top, akkor jóformán be se fért a farka, annyira görcsösen összeszorítottam tudat alatt magam, és nagy sokára, néhány alkalom után tágultam ki annyira, hogy ne legyen kínszenvedés mindkettőnknek, de azóta nagyon jó. Az előjáték eddig mindig az ujjazás volt, de mindig "tiltottam", hogy kinyaljon, mert legbelül taszít engem, hogy más seggét a szánkkal érintsük vagy nemtom. Abban biztos vagyok, hogy nagyon jól csinálná, és élvezné is, de én viszont annyira stresszelek tőle, hogy esetleg nem tisztítom meg eléggé, egyéb zavaró tényezők lesznek, hogy már a gondolatától is összeszorulok.


Jaigen, stresszes vagyok, mondtammár?


Nagyon szeretném, hogy tökéletes legyen mindkettőnknek, és ne kelljen ilyen apróságokon aggódnom. Hogyan tudnék felkészülni rendesen, teljesen, tökkkkéletesen a rimjobra?



2020. dec. 29. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Csak rakj 1 csomó tusfürdőt a kezedre, nyúlj oda és dörzsöld át alaposan majd öblítsd le. Ha aggódsz, ismételd meg es csináld meg kétszer. És ennyi, nincs semmi bonyolult azon terület tisztán tartásában. Úgyis röviddel zuhanyzás után a legjobb csinálni.
2020. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Előtte pár órával már ne egyél és tusolasnal jól mosd ki vagy csinálj egy kis beöntés es már nem lesz gáz.
2020. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amiket leírtál hogy már milyen rutinosnak vagytok...

Ez az előjáték része, ebben semmi extrém nincs, egyébként is kinyalaom mielőtt behatolok.

2020. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Moskodjtok együtt,ha ő is megmoss a lyukad akkor biztos lehetsz benne,hogy tiszta. És nem fog kaksimogyikat nyalogatni.


#2 előtte pár órával ne egyen....mert a szájból kaja nem változik pár ora alatt kakivá. Mondjuk 1-2 nap éhezéssel menne a dolog de pár óra nem számít.

2020. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sikerült? :)
2021. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, és nem is értem, hogy élhettünk enélkül :D Olyan isteni érzés volt nekem, neki meg az, hogy kb mindenem megfeszült az izgalomtól. Nem szoktam hangot kiadni szex közben, max halk nyögéseket, de itt rendesen kiszakadt belőlem az ária, olyan jó volt :D
2021. febr. 5. 10:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!