Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hatalmas mérettel rendelkező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas mérettel rendelkező srácok, bevezetnétek egy kezdő bi srácot?

Figyelt kérdés
2020. dec. 30. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Hatalmas mérettel rendelkezőket ezen az oldalon nem találsz, csak unatkozó kisfaszúakat, akik bekamuzzák a 20 centit.
2020. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Erwin76 ***** válasza:
87%

Hatalmas?

Kezdőként miért? Max átlagos méretűt ajánlok. De ha neked kell a fájás!!!

2020. dec. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Remélem megszakadsz tőle.
2020. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Az első srácnak jó sok rossz tapasztalata lehet :D Én csak 16cm-el vagyok megáldva de sose mondok többet. Szerintem aki többet mond magával szúr ki...
2020. dec. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Nekem az első élményem egy 20+-os volt, de nagyon rossz volt vele. Azóta nincs is kedvem análra. Általában az első tapasztalat kihat erre. Szóval nem javaslom naggyal kezdeni. Főleg ha a másik nem gyengéd, csak tenné már be minden előkészület nélkül.
2020. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Egy 20+ost szívesen kipróbálnek de úgysincs
2020. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Biztos hogy nem

Nagy méret nem kezdőnek való.

2020. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom akiknek a farokméret számít. Nekem az, hogy hogy néz ki az illető meg mennyire helyes.
2020. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ettől függetlenül neked is számít valami utolsó. :) Engem sem érdekel a farok méret. Helyesség meg relatív. Kinek mi tetszik. Én pl csak barna szemű férfit tudok helyesnek mondani. Hiába lenne szép arcformaja, minden szimmetria stimmelne, kék szemmel nem jönne be. Hát ez van. Ez nem azt jelenti, hogy nem tudnék kék szeművel élni, mert én pont a belsőt tartom fontosabbnak, hogy milyen jellem. Mennyire vagyunk azonos hullámhosszon. Csak így lehet egy tartós, harmonikus kapcsolatot kialakítani. A külső az úgy is elvész, változik, öregszik.(én az igényességet tartom fontosnak) Jaj már mennyi időstől hallottam, hogy mennyi mindent megbántak az életben. Az egyik mindig a külsőség túlbecsülése. :D Párkapcsolatban a hasonló emberek vonzzák egymást, nem az ellentétek. Ahol ellentétek jönnek össze, az egy halálra ítélt kapcsolat az elejétől fogva. Ettől függetlenül persze lehetnek együtt 30 évig is. Megszokásból és gyávák váltani,újra keresni. :D Heteroknal is így működik, semmi különbség nincs.
2020. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én átlagos méretre is szívesen bevezetnék 😋
2020. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!