Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én érzem úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy szégyen bottom-nak lenni?

Figyelt kérdés

Mármint az aktívokhiz képest?

Hogy több negatív, feminin vagy lenéző gondolat társul ahhoz ha valaki passzív mintha aktív lenne?


Bottom-shaming


26/F/uni



2020. dec. 31. 00:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%

Egy férfinek biológiailag pénisze van, bele van kódolva tehát hogy élvezi, ha berakhatja valahova és dughatja.

Passzivokat én sem értem, hogy alakul ki. Belül tudat alatt nőnek érzik magukat, ezért ők a befogadó fél, vagy gyerek kori trauma okozza ezt náluk.

Aktív vagyok, de én sem tekintem igazi férfinek a passzívokat, nagyon kevés közöttük, aki jól érzi magát férfias közegben, hogy közbe nem a farkukra gondolna, és nem tűnne fel azonnal, hogy nem oda való.

Ezért is jellemző a passzívokra, hogy több lánybarátjuk van, mint férfi...

2020. dec. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Én nemérzem szégyennek, szeretem azt az érzést, hogy kivagyok szolgáltatva az aktívnak.

22 f

2020. dec. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Uni vagyok, de amikor a passzív szerepben vagyok, akkor bennem nincs ilyen érzés.

26f

2020. dec. 31. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Se bottomnak, se topnak nem szégyen lenni.

Emberként kell viselkedni egymással, ennyi a titok.


Van nőies lelkű aktív is , és kimondottan férfias,marcona passzív is. Már az furcsa, hogy ilyen kérdés,mint a "szégyen " egyáltalán felvetődik.

Aktív létemre minden passzívat emberként, és egyenrangúként kezeltem életemben.


51/A

2020. dec. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Aktív vagyok a párkapcsolatban élek, soha nem éreztem hogy ful passzív párom bár miben alárendelt lenne.

Vagy akár egy nő.

2020. dec. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Passzív vagyok, de soha nem volt bennem emiatt szégyen, sőt büszke vagyok rá, hogy a párom élvezheti velem bárhogyan a szexet. Ha bármelyik félben is csak kocsi szégyen érzet van, már egyből nem is tudják felhőtlenül élvezni a dolgokat. Én szeretem a passzív szerepet, örömömet lelem benne, és kielégít.

29/f/p

2020. dec. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Elsőnek, akkor én a teljes ellentétje vagyok amit leírtál, full férfias vagyok kevesen mondanák meg rólam és nincsenek lány barátaim csak hetero fiú barátaim vannak. Mégis passzív vagyok amit élvezek is. Az aktív szerep soha nem ment.
2020. dec. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azon mit szégyellni. Ha élvezed passzívként a szexet, akkor úgy van jól.
2020. dec. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem megalázó, legalábbis én így érzem.
2020. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Az a szégyen (és nevetség), amikor valaki utána habzó szájjal erősködik, kapálódzik, hogy de ő márpedig így, és úgy, és amúgy igazi férfi.


Egy aranyos fiú, aki simán elismeri, felvállalja a saját több/kevesebb gender-másságát is, és nem akarja veszettül bizonygatni a 100%-os férfi agyú mivoltját, annál semmi gond ezzel.


Még valamit: én speciel nem tartom úgy általánosságban az echte férfiak lényét sem többre, szóval nem biztos, hogy az kapná a győztes babérkoszorút, aki közelebb áll hozzá. Láthatóan a társadalmi közszemlélettel vannak még problémák.

2020. dec. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!