Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatalok! Ti hol ismerkedtek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalok! Ti hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
16-22 korosztályra vagyok kíváncsi.

2021. jan. 3. 00:37
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a közösségi médiákon keresztül. Például az Instagram.
2021. jan. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Itt 😂
2021. jan. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Közösségi médiák: Messenger,Tumblr,Instagram
2021. jan. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Tinder, Romeo, grindr.
2021. jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Romeo, Hotbull, de próbáltam a tindert is

Utálom mindet, személyesen sokkal jobb, pl egy klubban, de vidéki vagyok, nincs sok lehetőségem

2021. jan. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utálom hogy így van, de kezdem észrevenni a tendenciát a felé, hogy az ismerkedés tényleg nagyon nagy százalékban vagy közösségi médián, vagy iskolában, esteleg munkahelyen történik, de főleg a neten.
2021. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Meleg22 ***** válasza:
100%

#6 Ez így van, és most a vírus miatt még inkább az interneten ismerkedik mindenki, nem csak a tinik..:)


-Mivel a kérdés a homo témakörben van, én pl nem jegyezném a messengert ide, lehet használni a fb-t melegek felderítésére, de nehezebb mint regisztrálni és kész..:D


Alapjáraton Planetromeo-t lehet ajánlani kezdetnek mint ""normálisabb"" oldalt, ott már eleve azzal hogy tilos intimet profilképnek kitenni, már egy magasabb normálisabb színvonalat ér el.. és az hogy ingyenesen használható szinte minden rajta, beleértve a helyzet meghatározást, eléggé jó helyezést ér el a többihez képest..


A hotbull egy szexkereső melegeknek kb... lehet ott is ismerkedni, de a főoldalon rájössz hogy hogy mennek ott a dolgok kb..


A tindert tudod pc-n is használni, és elég jó ha azt vesszük, hogy olyan nem tud írni akit nem like-oltál viszont..:)

+továbbá, úgy tudom a fiatalok főként ezt az oldalt használják ismerkedésre.. (és amúgy not bad:))


Ott van még pl a randi.gay.hu, ami abban más a többihez képest, hogy az alsó korhatár megadás ott 14.év betöltése, és ehhez mértem, az oldal, is eléggé vissza fogott 18+-os dolgokban..

-Mindenki volt fiatal tizenéves, és szeretett volna úgy mint a hetero haverjai fiatalon randizgatni, anélkül hogy 18-nak vallaná magát egy társkeresőn.. nos, ez az oldal ezt célozza meg, hogy segítsen a tiniknek.

+sajnos kicsit már kihaltabb mint anno, de azért még működik, bár ahány valós tini, annyi kamus pedo(máshol is van) és más személy is van rajta, mivel nemcsak a tiniknek lett kitalálva, így más is van ott..:)...


Az instát nem mondanám homo támogatónak, szerintem annyira nem releváns azt ide sorolni, a grindr-t próbáltam.. fura.. sok fizetős résszel.. de ott is akadnak páran..:)

-Vannak még kisebb nagyobb lehetőségek, mint az eropolis - badoo - love.hu - goldengate.. Óvatosan merre kalandozol...:D


Remélem segítettem az élet tapasztalatommal..xD..:D

2021. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tinder, Rómeó, Hotbull, mert vidéki vagyok

De amint felkerülök Pestre, és kinyitják a klubokat, otthagyom az összes hülye oldalt

2021. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!