Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet valaki depressziós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki depressziós azért, mert meleg?

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne... Nagyon is. Én is az voltam hosszú éveken keresztül. Pszichológus tud segíteni, ha egyedül nem megy az "elfogadás".
2021. jan. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet! De a heterók között is vannak depisek, csak más okból!
2021. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha nem fogadja el magát.

De most egyébként is nagyon depresszíós idő van.

2021. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet
2021. jan. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A depressziónak épp az a lényege, hogy magának a letörtségnek nincs oka. Tehát a válasz így nem. Viszont az tény és való, hogy a kamaszkori identitáskrízis, pláne mondjuk egy intoleráns környezetben brutális hajlamosító tényező; nem véletlenül ekkora sajnos a melegek közt az öngyilkossági arány. :/
2021. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az, hogy a depressziónak nincs oka, az azt jelenti, hogy nem olyan, mint mondjuk az ijedtség, hogy valami kiváltja, és addig tart, amíg a félelmet okozó inger fenn áll.

A depressziónak van oka, csak mély, én így tudom. A homoszexualitás pedig elég mély az én olvasatomban, minden területére hat az életnek.

2021. jan. 5. 15:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress fel szakembert, tényleg segít. Megértelek, de muszáj lépni valamit. Ki kell zárni azokat az embereket, akik ártanak. Nem kell foglalkozni mások véleményével. Akármennyire sablonos duma ez most, de így van. Találj valami olyan dolgot, amiből erőt tudsz meríteni. Csinálj valamit, amit szeretsz.
2021. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
En is jarok pszichologushoz amikor azt erzem, hogy elfog es maga ala gyur a felelem, a sajat felelmem a massagommal kapcsolatban. Nem vagy egyedul, az onelfogadas eleg nehez tud lenni, engem a kornyezetem hamarabb elfogadott, mint en sajat magamat. A mai napig harcolok ellene:(
2021. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!