Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem tudom elfogadni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfogadni hogy meleg vagyok, és úgy érzem már késő. Legjobban a tinik jönnek be, igaz nekik is tetszenék, de már tinit sem kaphatok. öreg vagyok. Depressziós vagyok, de gyógyszert nem szedek. Mit tegyek? 28f

Figyelt kérdés
nem akarok meleg lenni mert elfog az undor, de egy női nemi szervtől is. nagyon nagyon magányos vagyok.
2017. ápr. 2. 00:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Menj el egy pszichológushoz, hátha segít. Mitől fog el az undor? Nem gáz melegnek lenni, nekem rengeteg ismerősöm az, de senkit sem érdekel már ez a téma, senki sem néz emiatt máshogy rád
2017. ápr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak rámjön hogy, fúj egy férfi, ez undorító stb. aztán meglátok tumblr-en vagy instán egy cuki fiút és elolvadok.... egy nőtől nem hányok soha, de ha meglátom azt ami a lába között van, a lógó nagajkakat, a nagy csiklót, azt a 8. utas feelinget, akkor kidobom a taccsot.
2017. ápr. 2. 00:33
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagy öreg?/-.-"
2017. ápr. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
mióta majdnem 30 vagyok...
2017. ápr. 2. 00:37
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Az nem öreg
2017. ápr. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
de a tinikhez már örreg. mondjuk 23 -nak szoktak nézni és tiniknek is tetszem.... de akkor is... ha megtudnák mennyi vagyok...
2017. ápr. 2. 00:42
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Én tini vagyok és nagyon tetszene egy 28 éves pasi:3 amúgy tényleg menj el pszichológushoz ha ilyen problémáid vannak
2017. ápr. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
és hány éves vagy? csak kíváncsi vagyok. nem akarok nyomulni, ne félj. és a sihhológus mit tud csinálni?
2017. ápr. 2. 00:47
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

Az gázabb, hogy nem tudod elfogadni, hogy te már nem vagy tini és 28 évesen öregezed magad.

Mi lesz veled akkor 60-80 évesen? Mindenkinek nehéz feldolgoznia, hogy telnek az évek...de akkor is ez van. Szerintem is beszélj egy szakemberrel.

2017. ápr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"Az gázabb, hogy nem tudod elfogadni, hogy te már nem vagy tini és 28 évesen öregezed magad. "


hát már ne is haragudj de te hülye vagy. az hogy mi jön be, és milyen az énképem, nem egyenlő....

2017. ápr. 2. 00:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!