Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen nemzetiségű férfival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nemzetiségű férfival milyen volt a szex?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze nincs a szex minőségének a nemzetiséghez. Az egyénnek van köze hozzá hogy alapvetően milyen, milyen tapasztalt és a két ember közötti összhangtól függ.
2021. jan. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különbség sincs. Amúgy meg a legtöbb ember vegyes nemzetiségű, gondolom ezzel mindenki tisztában van. Ha nem, akkor javaslok DNS vizsgálatot, hogy meglássátok, hogy mennyi nemzetiség csörgedezik bennetek. ;) Egyébként is genetikailag mindenki mindenkinek a távoli rokona, akármennyire is utáljuk vagy szeretjük egymást. Hiszen közös az ősünk.
2021. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Magyaron kívül dél-koreai srác is volt. Kicsi, vékony termet, csupasz, kicsi szerszám. Isteni volt oda-vissza. Két hétig csak a... arról szólt a történet. :) De imádtam. :)


Volt afro-amerikai is, félig-meddig jó volt a csoki kuki is, bár akkora, hogy magamba nem engedtem, csak a torkomon akarta minden áron letolni (mondjuk, én is az övén, ő simán "vette"), de akkorát (20+) azért mégse. De megoldottuk ügyesen. Neki is, nekem is szinte a "fülemen" jött ki a cucc.

2021. jan. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!