Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha arcvak vagyok a nőkre/lányo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha arcvak vagyok a nőkre/lányokra akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem 100%-osan, de sokszor észreveszem magamon hogy két frissen megismert lányt csak a hajszínük alapján azonosítok.


Fiúknál jobban megjegyzem az arcokst.


Elvileg van olyan betegség, hogy arcvakság.



2021. jan. 5. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Koncentrálj.
2021. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
lol what
2021. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha ez tényleg igyvan akkor a hajuk,és a ruhájuk, beszédjük alapján külömböztesd meg őket. Nem lenne jo ha egyszer a barátnődet kavarnád összes egy ugyanolyan haju lánnyal😄
2021. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem inkább az önismeret kategóriában lenne jobb?
2021. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Arra céloztam ezzel, hogy ez a melegséggel (lányok iránti közömbösséggel) összefügghet-e?
2021. jan. 5. 22:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is meleg vagyok, és sok lányt nem tudok megkülönböztetni. Idén kezdtem az egyetemet, a csoportunkban van vagy 20 lány, de maximum 5-öt ismerek fel (akikkel már beszéltem is), a többiek "szinte ugyanúgy néznek ki". Teljesen megértelek kérdező, nekem is sokkal nehezebb megjegyezni, a srácokat sokkal könnyebb megkülönböztetni.
2021. jan. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Arcvakságtól függetlenül még egy kiváló arcmemorizálónál is elég meghatározó, hogy egy új csoportban kiket jegyez meg rögtön, és kiket utoljára... Ez amúgy egy kiváló pszichológiai fokmérője az illető érdeklődésének, és nem csak emberekre, akár a látott tárgyakra vonatkozóan is.
2021. jan. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Na én ugyanígy vagyok, csak a pasikkal. Biszex lány vagyok, de a lányokhoz jobban vonzódom. Én nem mondanám, hogy arcvak vagyok, de ha olyan helyre megyek, ahol vannak kb 50-en (mondjuk egyetemi előadás), akkor a lányok 90%-át megjegyzem, a pasik közül meg jó, ha hármat fel tudok később idézni. A nőket sokkal vonzóbbnak látom alapból, a pasik többsége pedig egész egyszerűen nem is jön be (és aki bejön, általában az is meleg).
2021. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!