Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Azt érzem, hogy meleg vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt érzem, hogy meleg vagyok, de mégis néha felizgulok lányokra is. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Van, hogy undorítónak tartom a lányokkal való szexuális kapcsolatot. Van olyan, hogy amíg nem tisztázza magában egy férfi, hogy meleg, addig biszexuálisnak érzi magát? Voltam egyébként szerelmes is már lányba. Nem tudom, hogy most hova tartozom...


20/F


2019. aug. 16. 14:41
 1/5 Jsbsnaj ***** válasza:
96%
Biszex vagy?
2019. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Biszex vagy.
2019. aug. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Attól függ mennyire vagy meleg, ha olyan 38-39 fok, akkor az már láz.
2019. aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Pontosan azt jelzi amit jelent: szexuálisan vonzódik a nőkhöz is, azaz biszex. Egyébként mit számít milyen "kategóriába" sorolják az embert, a lényeg, hogy jól érezze magát a bőrében.
2019. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom, hogy keresd a wikipldián a "kinsey-skála" fogalmat s meg fogod érteni.
2019. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!