Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan szokjak vissza a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szokjak vissza a lányokra? Alapvetően biszex vagyok, de tini korom óta inkább meleg kapcsolataim voltak, mivel elfogadóbbak és vannak fura fétiseim. Viszont szeretnék családot. Szexuálisan izgatnak a nők, de NEM értek hozzájuk.

Figyelt kérdés
Sajnos nem alakult ki bennem az hogy egy nővel hogy kell viselkedni illetve mi kell neki, hogy kell neki udvarolni. Melegeknél sokkal könnyebb ez.
2017. aug. 29. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Pff.. ezt a kérdést te sem gondoltad komolyan. xD Ha majd családod lesz, akkor pedig az fog hiányozni, hogy kiéld a fériseidet egy pasival. Jobb, ha inkább maradsz a srácoknál.
2017. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

A lányok egyszerűek, törődés és figyelem kell nekik. Ennyi. Persze valami plussz még, humor, inteligencia, ami lenyűgőzi őket.

Ha egyszer megőrülsz egy lányért, akkor majd tudod, mit kell tenned. Nem a kényelmet választani, hanem érdemes küzdeni.

De persze szerintem azzal sincs baj, ha a fiúknál maradsz. Te tudod, kiért érdemes küzdeni.

2017. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Amilyenek manapság a nők, szerintem jobb is, hogy ha meleg maradsz. Hidd el, mindenki menekül a házasságból. Már statisztikailag is alá van támasztva.
2017. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Tévedés 3-as, azért van annyi válás, mert meg lehet tenni, hogy bármikor othagysz valakit, és ez, hogy megteheted könnyebb, mint az, hogy próbálj megoldást találni a nézeteltérésekre. És egy házasság nem csak a nőn vagy a férfin múlik, hanem mindkettőn. Persze én is látom nőként, hogy mi nők milyen logikátlanok, és túlgondolók vagyunk, de ez van, ez nem gond, csak akarni kell, és sikerül alkalmazkodni. Mert amúgymeg szüksége van mindenkinek egy társra, és ha van már egy másik ember, nemtől, kortól, bőrszíntől, és minden egyébtől, neked alkalmazkodni kell. Rossz a hozzáállásod.
2017. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy!
2017. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!