Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit érdemes írni a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes írni a lányoknak Tinderen először?!?!?!

Figyelt kérdés
Oké, ne szia mizut. Világos. Legalább 6 machemnek (1 hete kezdtem) írtam valami személyesebbet 2-3 mondatban, egyik se válaszolt vagy unmatchelt is. Kreatívabb szövegek amik kapcsolódnak vagy a képeikhez vagy a leírásukhoz. Nem hívtam át őket, mielőtt valaki kitalálná biztos az a baj... Ja, és nem insta követőgyűjtő accountok, profil alapján aranyos, hétköznapi lányok.

2020. márc. 22. 05:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

"Szia kancám, jól szopsz?" Amúgy meg tök mindegy mit írsz, mert egy vicc a társkeresés manapság. Nem lehet értelmesen beszélgetni egyikkel se, mert csak egyszavas válaszokban képesek beszélgetni, etc.

Meg arra mennek, hogy legyél menő, jóképű, helyes, humoros, nagy társasági élettel. Ha nem vagy elég vonzó, akkor húzd le magad a wc csészében.

Gondolom olyanokkal meccselsz, akik első ránézésre jobbra húztak, vagy szimplán csak mindenkit jobbra húznak, aztán mikor meccsük van, már szelektálnak. És azért törölnek, mert nem vagy az esetük.

2020. márc. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen mindegy. Csak az számít, hogy jól nézel-e ki.
2020. márc. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy csodálatos poszt, ahol a feltöltő maga mutatja be hogy működik a Tinder a lányoknál:

[link]

Egy átlagos 23éves csajról van szó, a férfiak 11%-át húzta jobbra, és őt ezek a férfiaknak a 67% húzta jobbra.

Olyan sok matche lett, hogy még így is válogatott kinézet alapján és a felével egyetlen szót sem váltott, illetve a megmaradtak további 62%-a kiesett egy üzenetváltás után.

A belső tulajdonságok csak ezután kezdtek számítani. Miután kiesett a pasik 98%-a.

2020. márc. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Mindegy. Ha írsz neki, akkor valószínűleg jobban szemügyre veszi a profilodat, miután csak úgy végigpörgette és jobbra húzott.

Innen két lehetőség van: ha kifejezetten jóképű vagy, akkor a leghülyébb vicc is humorossá válik, a leggázabb pick up line is aranyossá, valamint a legperverzebb szöveg is izgalmas flörtté. Válaszolni fog, szinte bármit írsz. Ha nem vagy kifejezetten jóképű, csak átlag, vagy ne adj’ Isten az alatti, akkor max. egy-két szóban válaszol (ez már haladás!), ignorál vagy unmatch-el. Ennyi, írhatsz bármit.

Aztán amikor a jobbra húzott helyes pasiról kiderül, hogy a modell barátnője mellett tinderezik, akkor jön a sírás. Hány ilyen történetet hallottam...

2020. márc. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Női oldalról nevetséges sz** ez a tinder. A felé nem is keres semmit, csak nézelődik, a másik fele kijelenti, hogy nem k**va, de azért melltartóban, vagy félmeztelen háttal fotózgatja magát.


Normális leírás senkiről sincs, az összes idióta annyi tud elmondani magáról, hogy akármit is csinálhatsz, a kutyáját, macskáját jobban fogja szeretni. Különös kedvencem a "Tudok flegma lenni, de amúgy jó fej vagyok", vagy önmaguk jellemzése kimerül a magasságukan. F**zé nem cipőméretet írnak?


Nevetséges

2020. márc. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Semmit. Akik fent vannak:

- Menőzik a nyaralós képeivel.

- Gyerekes anyuka 20 évesen aki felcsináltatta magát egy rosszfiúval aztán dobták.

- Exbarát problémák.

- Leírásban semmi értelmes, azon kívül hogy "travel addict", "szeretem a macskákat", "lételemem a kávé".

- Egónövelésre használja, miután több ezren jobbra húzták, de amúgy nem keres semmit.

- Tőmondatokban válaszol, érdeklődés teljes hiánya, de azért elvárja, hogy te szórakoztasd.

- Randi napján valami csoda folytán pont "beteg" lesz.

- Talán találsz egy-két normálisat, de azok meg kb. az ország másik felén laknak, ezért esélytelen.


A Tinderes ismerkedés igazából ugyanaz mint bármilyen más ismerkedés, csak itt sokkal szembetűnőbb, in-your-face az egész.

2020. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy mit írsz nekik, 90% nem válaszol.
2020. márc. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Én mindenkinek visszaírok.:) Nem,nem egónövelésre használom. Szeretnék valami hosszabb,tartósabb kapcsolatot kialakítani,adtam a Tindernek is egy esélyt. Nem kapkodok sehova sem,nem preferálom az azonnali találkákat. Ez többeket zavart és hisztiztek. Én is olyan "átlagos"lány lehetek. Pár képem van fönt,nem pózolósak,nem agyon retusáltak. Viszont csinosnak és vékonynak mondanak. Tehát szerintem hülyeség,hogy nem írunk vissza,nyilván kivételek vannak.
2020. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, de nagyon kevés. Mondjuk 100-ból 2, és annak a kettőnek se biztos hogy pont bejössz. Nagyon kevés. Nők sokkal nagyobb felhozatalból meríthetnek.
2020. márc. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
Azt, hogy úgy +Bszlak hallod.
2020. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!