Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Első randikon szokás a másikat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randikon szokás a másikat meghívni egy kávéra/szendvicsre?

Figyelt kérdés

Ha pl a másik fél utazik a mi városunkba.

Elvitelre kértünk a sétához forró capuccino-t pl, de nem fizettem neki.


Gondoltam legközelebb majd én megyek az ő városába.



2021. jan. 10. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Velem már sokszor megtörtént. Szóval igen. De nem a világ vége, ha nem tetted.
2021. jan. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Általában első randin a férfi fizet:D

(Főleg ha ő hívta el a nőt). De van aki nem várja el és akinek ugye ez nem baj. Ha nem tette szóvá és benne van egy második randiban akkor ne törd tovább ezen a fejed

2021. jan. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj most nézem hogy meleg kérdés! Idióta vagyok 😂


Amikor engem egy lány hívott randira (lány vagyok) ragaszkodott ahhoz hogy ő álljon mindent. Az egyik meleg fiú barátom azt mondta ha ő randira hív valakit akkor tuti ő fog fizetni és idegesíti ha a másik erősködik hogy ne.


#2es vagyok haha:D

2021. jan. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is általában az fizet, aki meghívta a másikat. Ha én elhívok magamzhoz valakit, akkor én veszek enni-innivalót, ha meghívok valakit egy kávéházba, akkor én fizetek. Nekem ez így a normális.
2021. jan. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De nem elhívtam ide, hanem magától mondta hogy szeretne vonatra szállni és jönni.


Kávéház stb-be sem voltunk, csak simán vettünk a boltban kávét elvitelre. Mármint automatából.

2021. jan. 11. 00:53
 6/7 Béla211 ***** válasza:
100%
Ha találkoztok legközelebb meghívod valamire. A szeretne még veled találkozni és te is vele. Nem ezzen fog múlni, hogy te most nem hívtad meg kávéra. 🙂Csak nyugi ne idegesked túl.
2021. jan. 11. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lényegtelen hogy hívtad vagy magától ment. Mivel utazott, pénzt adott ki azért hogy lásson, hogy randizzon veled, ezért illett volna legalább azt a kávét neked fizetni.

Következő alkalommal te hívd meg valamire.

2021. jan. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!