Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Nag Hammandi tekercsek mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Nag Hammandi tekercsek mit mondanak a homoszexualitásról?

Figyelt kérdés
Most olvasom a Da-Vinci kódot (nem tudom, hogy mennyi igaz belőle), de van benne olyan rész, amikor azt említi, hogy Jézusnak és Mária Magdolnának gyerekük született, csak ezt az egyház elititkolja, és azon gondolkodtam, hogy ha már azokban a tekercsekben ilyen dolgok állhatnak, ami az egyház állításával szembe megy, akkor lehet, hogy a homoszexualitás nem is bűn? Azért fontos ez nekem, mert egyszerre vagyok hívő meg meleg is.

2021. jan. 19. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem az a baj, hogy meleg vagy (ami egyébként akármennyire is fáj #1-nek, természetben előforduló jelenség, és még csak nem is minősül betegségnek), hanem az, hogy random emberek kétezer éves random irományait tekinted iránymutatónak.
2021. jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

2#


Nem válasz a kérdésre

2021. jan. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Imák Bobiért című filmben

Is van 1részlet ahol elmondja 1katolikus pap hogy nincs vele gond.

Az egy másik téma, hogy nem 1 Pappal bujálkodtam, katolikussal is, nem tartják Bűnnek.

Volt aki igen, a házasság törés - megcsalással egyenrangú bűn.kisebb bűn mint a válás.


De mint kiderült az előkerült gnosztikus iratokból nincs pokol, Emánuel Jézusnak voltak gyerekei, testvérei, nem Szüzen szült, 3királyok meg sámánok voltak, így ne izgulj azon hogy meleg vagy.

Éljél, és élvezd az életét itt minden érted van. Tudom ez sok volt, majd megérted 😘😇😘

2021. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Meleg22 ***** válasza:
100%

Az a rész megvan, hogy pl amerikában már házasodhatnak a melegek? ami ugye így nem bűn..?:D isten ilyennek teremtett stb..:D

Minden pap másképp látja és tanítja..

Ahogy fejlődik a világ, úgy bazi lassan de a vallás is változik, ma már nem bűn melegnek és hívőnek lenni.:)

"Éljél, és élvezd az életet" bezony! :3

2021. jan. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem bűn, de sokan nem fogadjàk el de igazából senkit nem érdekel ha nem írod a homlokodra és nem nyomod mások arcába.
2021. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a káposztástésztát sósan is és cukrosan is, akkor az bün lenne ? Lehet, hogy nem jó a hasonlat, mert a hasonlat soha nem bizonyít, de miért ne lehetne egy meleg ember vallásos ? Miért zárná ez ki egyiket a másikból ? Azért, mert a társadalom így lett nevelve, hogy ezt kell mondani ? Ne foglalkozz a beszédségekkel ! Tedd, ahogy jólesik.
2021. jan. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6-os, nem írom fel a homlokomra, nem állítom bele a másik arcába a másságomat, mégis párszor kerültem szar helyzetben csak mert azt hittem, hogy megbízhattam benne, bruh.
2021. jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki-be?
2021. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!