Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexualis ferfiak! Volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexualis ferfiak! Volt hogy teged vagy a parodat egy no megprobalt felszedni? Hogyan koptattad le? Elarultad hogy meleg vagy?

Figyelt kérdés
2021. jan. 19. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul mindenhogy nők, és férfiak is próbálkoznak,

Mondom hogy van párom.

Ha nem hagyja abba akkor szoktam megkérdezni hogy hármas érdekel e? Utána már lekopnak.

Passzív páromat meg egyfojtába körbe ajnározzák a nők, nem látom nem hiszem, de az valami más műfaj.

2021. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos rendszeresen megkörnyékeznek, és borzalmasan kellemetlen rendszeresen távol tartani őket. Közben a másik oldalról meg tökre szerencsétlen a helyzet. Ez van, ezt dobta a gép. :(
2021. jan. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmutattam a gyűrűm és utánna közöltem a párom nevét, ezek után gyorsan lekopott.
2021. jan. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velünk olyan volt, hogy szóba elegyedtünk egy buliban két lánnyal. Barátkoztunk velük mert aranyosaknak tűntek de nekik telhesen más szándékaik voltak. Astunk jelzéseket, de nem vették a lapot.Elkezdtek osztozkodni melyikünk meyliküké lesz, majd hirtelen megcsókolt az egyikük.

Olyan vicces volt a szituáció, hogy mosolyogtam utánna, majd mondtam, hogy dejó, szeretem az ilyen bulikat és megcsókoltam a barátomat.Aztán hozzáfűztem, hogy waao dejól csókolsz, ez jobban tetszett!

Olyan viccesek voltak a lányok reakciói, hogy az felejthetetlen.Utánna egy jót nevettünk négyen.

2021. jan. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt,még fiatalon é hagytam magam
2021. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!