Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 13kg felesleggel érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13kg felesleggel érdemes partnert keresni?

Figyelt kérdés

Van rajtam 13 kg felesleg az ideális testsúlyomhoz képest, a különféle kalkulátorok azt írják túlsúlyos vagyok és 13 kg-ot kell leadni az ideális testsúly hoz a magasságon alapján. Érdemes várnom az ismerkedéssel? Régebben jó volt a súlyom csak az utóbbi időben feljöttek a kilók...

25f


2021. jan. 21. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kalkulátorok alapján ismerkedj. Biztos akad olyan, akinek úgy vagy jó, ahogy vagy. Ha pedig ez téged is zavar, akkor állj neki edzeni, tudom, hogy nincsenek nyitva a konditermek, de online is tartanak edzéseket.
2021. jan. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem várnod nem kell, viszont lehet lesz olyan lány, akit zavarni fog. Engem speciel 13 kg plusz nem zavarna, rajtam is van kb. 5 kg felesleg.
2021. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán ismerkedhetsz. Engem legalábbis nem zavarna. Most rajtam is van 3 kg felesleg, de ha kinyitnak a termek akkor megyek újra.
2021. jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#2

Homoszexualitás kategória.

2021. jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%

Nekem sokkal több a feleslegem, tavasszal 15 kg mínusz volt, de mindet visszaszedtem, most kezdem előről, nem adom fel, eladó azt a 40 kg.ot...

De így is ismerkedek, inkább kevesebb, mintsem több sikerrel!, elviselem, ha elutasítanak, nincs ezzel gond...

Lassan 42 éves leszek, és ráadásul a fiatal fiúk jönnek be!, őket szívesen kényeztetném, leginkább orálisan...

De esélyem sincs, lehet akkor sem, ha lefogyok!, de így is próbálkozom...

2021. jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem olyan sok a 13, simán sokaknak bejönnél
2021. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

#4

Ohh, ezt nem vettem észre.

De valszeg van fiubol is olyan, akit nem zavar. Meg feltételezem, hogy a melegek csaknem válogatnak annyira, tekintve hogy kisebb a potenciális jelöltek száma.

2021. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez bíztató hogy nem olyan sok én sem látom magam nagyon kövérnek csak ha levetkőzöm akkor van has. Nem nagyképűségből de mások szerint jóképűnek vagyok megáldva szerintem sem vagyok csúnya így ilyen szempontból szerencsém van.
2021. jan. 21. 11:55
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Számomra még szexi is az hogyha van egy kis has.
2021. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Meg feltételezem, hogy a melegek csaknem válogatnak annyira"


Rosszul feltételezed.

2021. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!