Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az alábbi esetben érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi esetben érdemes folytatni a kapcsolatot? (Lent)

Figyelt kérdés

Adott egy egyre jobban belém szerelmesedő, pár évvel fiatalabb uni (főként passzív) srác.


Mindketten tetszünk egymásnak külsőre, intim téren is. Ő egyre többet érez irántam, van hogy velem álmodik.

Én viszont a szexen, meg a közös programokon kívül (pl séta a parkban, sörözés) nem látok többet. Nincs meg az a romantika/érzelem ami egy szerelemhez kell.


Persze jólesik a törődés, meg hogy szereti velem a szexet. De ennyi.

Közben mindketten komoly kapcsolatot kerestünk amikor megismerkedtünk.


Mit tegyek? (Főleg, hogy a korona miatt nehéz ismerkedni azért.)



2021. jan. 1. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
nem érdemes
2021. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez szar helyzet. Húzni nem lehet sokáig. Beszéljétek meg
2021. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem elég egyértelmű, hogy mit tegyél, ha nem akarod megbántani, akkor mondd meg neki, hogy mit érzel, amíg nem esik teljesen beléd.
2021. jan. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha tudná mi is van. Képzeld magad a helyébe. Szerelmes lesz, te meg egyszer csak tovább állsz. Nagyon meg fogod bántani. Inkább beszélj vele őszintén.
2021. jan. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bárándi ***** válasza:
100%
Szerintem is beszéljétek meg, az mindent megold. (Bár lehet hogy évek múlva mégis megszereted a srácot. Mert szerintem egy idő után a legforróbb szerelem is átnemesedik szeretetté. Régen sem mindig szerelemből mentek egymáshoz a fiatalok - amikor a szülők szava szent volt - mégis a békés öregkorukra már nem cserélték volna másikra a párjukat. Persze mint ahogy napjainkban, akkor is akadtak kivételek.)
2021. jan. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!