Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyszerű, melós srácot hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű, melós srácot hol lehetne találni kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Neten eddig csak csupa kamus, ígérgető volt csak, és hát, sok elszállt emberszerű valaki. Valakire vágynek, de nem tudom hol és hogyan lehetne kivitelezni?

2021. jan. 24. 11:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az áttérést másik felületre se nagyon korán erőltesd.

Én sem bírom azt, amikor küldök nekik képet, és ők meg visszaírják, hogy küldök skype-on, viberen, emailben stb válaszban.

Ott a lehetőség, küldje a képet, majd ha láttam akkor törölheti.

Azért nem fogok skype, viber accountot létrehozni, hogy láthassam kivel beszélgetek.

Persze más az amikor már egy ideje beszélgetsz vele, és kérni, hogy menjünk át viberre, mert ott könnyebb, vagy tudunk esetleg camon is beszélni.

2021. jan. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi, nem azonnal kértem más elérhetőséget, de aznap. Mivel másnapra rendszerint eltűnik majdnem mindenki. Ha aznap párszor már írtunk, kölcsönösen is megvan a bizalom és közös dolgok, akkor lépnék szintet. De szinte mindegy is, mert vagy ekkor, vagy akár enélkül szívódik fel. Néha már stílusról is megismerem, hogy valaki csak szórakozik megint. Mint a csaló, aki azt mondja (írja), amit hallani szeretnék. Nem üzlet ez, csak játék, aberrált játék egyeseknek. Szóval net nálam már felejtős. Nem nagyon megy ez a forma nekem sajnos.
2021. jan. 25. 09:50
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Élőben jobb ismerkedni, viszont komolyat találni (mármint kapcsolatra) ott sem egyszerű.
2021. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
"Aznap"....túl korán van. Legalább 2 hetes beszélgetés után (nyilván élőben talizhatunk közben) biztos nem adnám meg más elérhetőségemet valakinek. Ahhoz hihetetlen jófejnek kellene lennie. Nem csoda hogy elriasztasz embereket.
2021. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Persze, elriasztom. Másnap meg írok neki, de semmi válasz attól kezdve. Szóval mégegyszer, utoljára írom, hogy neten nem megy. Legalábbis nekem nem. Hülye vagyok, vagy csak hülyék, kamuk, betegek találnak meg.

(Mondjuk én is kipróbáltam ezt az oldalát egyszer már. Másik nicket regeltem és azzal írtam az illetőre, aki nem válaszolt. Csodálatosan indult megint, igaz picikét más paraméterei voltak már. :D)

Nos, neten kívül, klub, összejövetel, vagy valami jel, bármi?

2021. jan. 25. 15:38
 16/18 A kérdező kommentje:
Különben meg nem értem, mi a rettenetes abban, hogy van egy email cím, vagy egy telefonszám (amit tegnap vett akár a postán) és ott tudnánk folytatni a dolgot? Nem a saját címét kértem, nem akarok aznap felmenni hozzá, sem másnap. Nagyon gyorsan ki tudna derülni, hogy érdemes folytatni a dolgot, vagy tényleg nem is egymást keressük, vagy éppen csak hülyítés az egész.
2021. jan. 25. 15:44
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Telefonszámot nem adunk meg senkinek, mert az már túl intim (mintha a szopás nem lenne az :D :)

Viccet félretéve, volt már én is, hogy megadtan egy levakarhatatlan embernek, aztán megfogadtam, hogy többet soha. Éjjel nappal hívogatott.

A találkozást 1 héten belül meg kell ejteni, különben lőttek az egésznek, elillan a varázs, az érdeklődés...

Meg ha szimpatikus mindkét fél egymásnak, miért nem lehet egy sétát beiktatni? Személyesen több minden kiderül, mint levelezésben.

Most a korlátozások miatt nem tudnék helyeket javasolni, de vannak meleg helyek, persze ha a fővárosban élsz. (kávézók, meleg szórakozóhelyek, szaunák, stb.)

Vidéken meg nagyon más az élet, szinte semmi.

2021. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

A tizenéve meglevő telefonszámomat én sem adom meg. De van olyan, ami direkt erre van, amin azért tudunk egyeztetni pont a randi okán. Ha eljutnék valaha oda, igen. Persze ott is kiderülhet, hogy nem vagyunk annyira szimpatikusak. De odáig eljutni már a lehetetlen kategória.

Jó, most korlátozás van még mindig sajnos, de remélem már nem sokáig?! Sajnos nem Pest, de Szeged is eléggé nagy. Gondoltam fürdő, vagy mesélték, hogy régen a Széchenyi téren, este. Ha már annyira szimpatikus, hogy váltunk két szót, talán lehet belőle valami. Persze az is igaz, hogy ilyen helyen gondolom nem a kapcsolat a cél?!

2021. jan. 26. 06:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!