Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem képes a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes a legtöbb meleg az aktív/passzív/uni felosztáson kívül gondolkodni? Ennyire ostobák lennének?

Figyelt kérdés

Én tényleg elképedek néha, amikor azt állítja egy passzív mondjuk, hogy nem tud másik passzívval szexelni.

Ez azt jelenti, hogy ha egy tökéletes testű, passzív világsztár felajánlkozna neki, őt is kirúgdosná az ágyából?


2021. jan. 30. 23:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%

Üdvözöllek a meleg társadalomban. Készülj fel a többi csalódásra:

- A melegek nagy része normálisnak tartja a párkapcsolati erőszakot, ha az aktív követi el.

- A melegek egy jelentős része hisz az ezoterikus f@szságokban

- A melegek szerint az orális szex kevésbé szex, mint az anális szex

2021. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igen, azt az utolsót már tapasztaltam.


Mondom neki szexelni szeretnék, de dugásban nem veszek részt.

Mire ő:

HÁÁÁTAZTMEEEGHOGY??? HOGY KELL SZEXELNI DUGÁS NÉLKÜL??? HÁÁÁNYÉVESVAGY???

2021. jan. 30. 23:17
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Hetero kapcsolatot se nagyon találsz olyat, ahol az egyik fél kijelenti, hogy nem lesz dug.ás
2021. jan. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A heteró kapcsolatok többségében nincs anális szex, szóval nem tudom miről beszélsz.

Hüvelyirigységed van, és úgy teszel, mintha a segglyukad lenne a hüvelyed?

2021. jan. 30. 23:53
 5/18 anonim ***** válasza:
31%
Nem sok fogalmad lehet a szexről, ha ilyeneket irkálsz.
2021. jan. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én full uniként annyit tudok ehhez hozzászólni, hogy vannak pillanatok amikor inkább aktív vagy inkább passzív lennék, de ha olyan a partner én még ilyen állapotban se rúgnám ki az ágyból, mert hamar átállna az agyam. De ehhez tényleg 10/10 közelében kell lennie a partnernek. :D

Alapból meg teljesen partnerfüggő hogy ki mit hoz ki belőlem, szóval nem igazán szokott ez nálam probléma lenni.

2021. jan. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem az anál amúgy sem vonz egyik oldalon sem.

Nem tudom miért, de így vagyok összerakva, azon kívül minden mehet.

Én is megkapom ezt amit az 1-es írt.


Másrészt meg már egyre többet akarnak.

A legtöbben le akarják nyeletni. Ki az aki random embereknek csak úgy lenyeli?

2021. jan. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Rengetegszer utasítottam már vissza szexet helyes sráccal, mert nem az elképzeléseimnek megfelelően képzelte el a szexet. Nekem kell a dugás. Életemben 1-2-szer volt hogy úgy találkoztam sráccal, hogy nem dugtunk és nekem az kevés volt. Aktív vagyok, nekem kell az hogy beakasszam a másiknak és döngessünk. Aki nem akar dugni, azzal nem egymást keressük, ennyi. És dugásban igen, kizárólag aktív vagyok. Emiatt is utasítottam már el szintén helyes srácokat, mert ők is aktívnak mondták magukat és érthető módon nem voltak benne abban, hogy dugjunk, de mondjuk csak orált azt szerettek volna. (Az orál számorma is jöhet kölcsönösen, csak dugásban vagyok aktív.) Tehát megvan egy elképzelésem arról, hogy mit szeretnék és ehhez ragaszkodom. Nem kényszerülök kompromisszumokra, mert helyes vagyok és ha olyan kedvem van felmegyek rómeóra és maximum pár nap alatt találok szintén helyes, értelmes, az igényeimnek megfelelő partnert.


25/F

2021. jan. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"pár nap alatt találok szintén helyes, értelmes, az igényeimnek megfelelő partnert"


Roppant értelmes lehet az a partner, aki egy ilyen egoista f.asszal hajlandó ágyba bújni.

2021. jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Erre mit lehet mondani? Elgondolkoztál már azon, hogy az embereknek különböző igényeik vannak és nem egyformák? Azt hittem a melegek toleránsak, liberálisak, elfogadóak. Miért nem tudod más helyébe képzelni magad, miért nem tudsz empatikus lenni és elképzelni hogy lehet más ember mást élvez és máshogy képzeli el a dolgokat, mint te? Ha más embereket a lényükben, személyiségükben támadsz, azzal sosem érsz el semmit, csak további vitát generálsz, mert ettől senki nem fog megváltozni.
2021. jan. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!