Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem képes a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes a legtöbb meleg az aktív/passzív/uni felosztáson kívül gondolkodni? Ennyire ostobák lennének?

Figyelt kérdés

Én tényleg elképedek néha, amikor azt állítja egy passzív mondjuk, hogy nem tud másik passzívval szexelni.

Ez azt jelenti, hogy ha egy tökéletes testű, passzív világsztár felajánlkozna neki, őt is kirúgdosná az ágyából?


2021. jan. 30. 23:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Már bocsánat, de én az önzőséget és kompromisszumképtelenséget nem vagyok hajlandó elfogadni. A szexben ugyanazok az emberi tulajdonságok az elvártak számomra, amik a hétköznapi életben.
2021. jan. 31. 21:19
 12/18 A kérdező kommentje:
Akkor már toleráljuk azt is, ha a férj az utcán veri a feleségét. Hiszen ha a BDSM szexben elfogadjuk ezt, akkor az utcán miért nem?
2021. jan. 31. 21:27
 13/18 anonim ***** válasza:
66%

10. Te normális vagy? Mitől vagyok egoista? Nem én találtam ki, hogy jól nézek ki, hanem az életben a visszajelzések alapján mondom. Felmegyek a rómeóra is és nem kell írnom senkinek, általában nekem írnak (vagy legalább rám néznek és küldenek jelzést) a helyes uni/passzív srácok viszonylag hamar.


A lényeg az, hogy bármilyen elvárásaid lehetnek, ha képes vagy hozzá megfelelő partnert találni. (Vagy persze akkor is ha nem, de ezt elfogadod.)


12. Ha te pedig nem vagy hajlandó análisan szexelni valakivel éppen, aki azt szeretné, akkor te is kompromisszumképtelen vagy? Nem. Csak te is a magad preferenciái szerint keresel partnert.


13. Mi van?

2021. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Te érted az egoista szó jelentését? Úgy tűnik kevered a "beképzelt" szóval.

Azért vagy egoista (azaz önző), mert kizárólag az a szempont a szexben, hogy TE élvezd.

2021. jan. 31. 21:35
 15/18 anonim ***** válasza:
66%

#15

Kiegészítenélek:

Ő legszívesebben azt szeretné, ha a passzív feltétel nélkül elviselne mindent, amit vele akarnak csinálni. Tehát ha a passzívnak fizikai fájdalmat okoz a 20 centis tövig belényomott farok, akkor inkább viselje el a fájdalmat, minthogy a válaszoló figyeljen meddig teheti be.

2021. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ezzel nem azt mondom, hogy a válaszoló nem lenne óvatosabb, ha megkérnék rá. Csupán azt állítom, hogy ő jobban örülne, ha a passzív elviselné a fájdalmat, mintsem szólna érte.
2021. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

13:

Én vagyok az aki nem szereti az anált, de nem én reagáltam rá.

Én egyetértek veled, semmit sem kell erőltetni a másikra.

Hiába van olyan aki a te véleményed nem fogadja el, de egy full passzív sem fog aktív szerepet bevállalni, bármennyire is helyes a másik.

Meg aztán ez a szex dolog nagyon összetett.

Engem például az öklözés sem vonz, amiért szintén sokan odavannak, na meg ott a poppers is, amit szintén kihagyok.

Mindenkinek más jön be, egészségére, ugyanúgy fog találni olyan partnert akivel hasonló az ízlésük a szexben.

2021. febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

Ami még lemaradt, engem mindig is a 30-45 év közti korosztály vonzott, fiatalabb vagy velem egykorúak nem.

Mégsem állok pampogni azoknak akik a fiatalokat szeretik.

Valamivel előnyben is vagyok.

Fiatalabb koromban könnyebben találtam partnert, most sem vagyok idős, csak 28.

20 év múlva is fogok találni a keresett korosztályban, ellenben ha 18-20 éves fiúkra buknék, sokkal kevesebb lenne az esélyem. Szóval ez nagy előny.

2021. febr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!