Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Láb fétises fiúk, mit szerette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láb fétises fiúk, mit szerettek csinálni a másik lábával?

Figyelt kérdés
Milyen legyen a másik lába? Cipő, zokni is izgat? Ti mit szerettek, mit csináljanak a ti lábatokkal? Kort is írjatok!

2021. febr. 8. 19:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
63%
Én a fiúcombokat szeretem puszilgatni, gyúrogatni, imádgatni.
2021. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
92%
Combfétises alert
2021. febr. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
71%
#8-as, én is segítek: ahogy már említettem, ha beállítok egy kulcsszót figyelésre, a homo kérdéseket is kidobja, pedig azok nem érdekelnek. Ennek semmi köze a baloldali kategóriákhoz, amit itt szajkózol. Vicces, te oktatod ki a másikat, hogy csak az egeret kell megmozdítani, amikor nem tudsz szöveget értelmezni, pedig ezt egyszer már leírtam.
2021. febr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Egyébként halkan kérdezem, ezek közül a kulcsszavak közül mégis mi van neked beállítva úgy, hogy annak ne legyen közé a melegekhez, vagy bármi olyan témához ami téged nem érdekel?
2021. febr. 10. 12:06
 15/25 anonim ***** válasza:
89%
Labfetis az miert is kapcsolodik feltetlen a melegekhez? Heterok kozt is az emberek 80%nak van labfetise
2021. febr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
86%

#13 A beállított kulcsszavak listázása alatt is látszik a kategória

Pl: Szexualitás » Homoszexualitás

Így a számodra nem tetsző kategoriát ott is el lehet kerülni.


Bár ha ilyenkulcsszavak vannak beállítva akkor úgy tűnik neked is megvannak a kis "dolgaid" a szexualitás terén, érdekes hogy ennyire zavar és összeomlik a világ, ha akár véletlen is ,de mondjuk bele kell olvass egy bi vagy homo kérdésbe.

2021. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
87%
Én főleg csikizni szeretem.
2021. febr. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
72%
Szoknya kis cuki zokni nagyon fel izgat lab tetko is
2021. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
90%

Szagolni, nyalni, masszírozni, arcomra tenni, de leginkább szagolni szerettem.

21/p

2021. febr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
89%
Én szagolni, nyalogatni meg ilyeneket nem szeretnék. Azt sem, hogy kiverje nekem, vagy bármit csináljon vele. Az viszont tetszik, ha van a lábán valami, mondjuk egy jól kinéző, férfias sportcipő, akár szex közben is végig. :) Mondjuk lehet, ezzel nem is számítok igazán lábfétisesnek a többi hozzászólást látva. :D
2021. febr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!