Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Láb fétises fiúk, mit szerette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láb fétises fiúk, mit szerettek csinálni a másik lábával?

Figyelt kérdés
Milyen legyen a másik lába? Cipő, zokni is izgat? Ti mit szerettek, mit csináljanak a ti lábatokkal? Kort is írjatok!

2021. febr. 8. 19:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
57%

#16: "A beállított kulcsszavak listázása alatt is látszik a kategória"

Elég szomorú, sem a kategóriának, sem a kérdésnek nem kéne látszania. Nem kell, mint valami dedósnak szájbarágósan elmagyarázni, mit kell néznem, csinálnom, mit nem.

A kulcsszavak működését most én magyarázom el neked, mint egy dedósnak, mert ezek szerint nem érted. Ha egy kulcsóra figyelőt állít be az ember, akkor azt a kulcsszót tartalmazó kérdéseket megjeleníti. Itt most a fétis és a lábfétis kulcsszó kivételével mindegyik kulcsszó több mindent is jelenthet. Szerinted aki a láb szóra figyelőt állít be, vagy a fiú szóra, az kizárólag csak szexuális vonatkozása miatt állíthatta be? Jó lenne, ha a bölcs kioktatásaidat abbahagynád. Először nem sikerült kimagyarázni, most megint megpróbáltad, nem sikerült belém kötni, pedig ettől lennél nyugodt.

A kérdésbe meg nem kell beleolvasnom. Türelmes ember vagyok, de amikor sokadszor jön fel nem releváns kérdés, már felmegy a pumpa, és közlöm, mi a helyzet. Most segítek, mibe köss bele leközelebb: nem is vagyok türelmes ember akkor, ezzel indítsd a következő magyarázkodásod.

Most megint hozzá kellett szólniuk egyeseknek a kérdésnek, megint előrekerült, pedig már reméltem, többször nem kerül oda. Jó lenne, ha több válasz nem lenne már.

Gondolj bele, ha valaki semleges kulcsszavakra végig homoszexuális kérdéseket lát a figyelőszavaknál, ami nem is érdekli, mit mondjon?

2021. febr. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

#16

Írásaidat olvasva kissé túldramatizálod a dolgot, ez mégiscsak a vacak Gyakori Kérdések oldal, nem a világ közepe, és amúgy is kit érdekel ha néha feldob olyan kérdést ami nem passzol a várakozásaidhoz, ha nem nyitja meg az ember akkor nem kell elmélyülni benne.


De ha neked ez mégis fontosabb, mint amilyennek én látom, akkor ok, elfogadom. Viszont a rendszer attól nem változik meg, hogy az adott kérdésnél rendezel kirohanásokat. Félek tőle, hogy az oldal üzemeltetője nem a 150. lábfétises kérdésből fogja kiszelektálni a rendszer jobbítására irányuló válaszokat. Szóval sok hűhó semmiért.

2021. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
95%
Amit el tudsz képzelni, mindent.
2021. febr. 21. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Legjobban csikizni, s hallani nevetni tőle! 😊

De nyalogatni is szeretem a talpat, viszont nem mindenkiét. Nagyon megválogatom, hogy kinek a talpához érek hozzá...

2021. márc. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem a zoknikat is, főleg a fekete vagy hosszabb szárú zoknikat. Alapból szeretem szagolgatni zokniban majd mezítláb is, nagyon szeretem nyalogatni, főleg magát a talp részét, de a lábujjak szopogatását is élvezem. Sajnos olyanban még nem volt részem, hogy az én lábaimat kényeztessék, de kipróbálnám. Nekem néha annyira erős ez a fétisem, hogy ha meglátok egy helyes srácot akár csak zokniban is egyből feltudok izgulni.

21

2021. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!