Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki hogyan mondta el otthon és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan mondta el otthon és hány évesen, hogy meleg? Milyen lett az élete utánna otthon?

Figyelt kérdés
2021. febr. 11. 08:02
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Sehogy. Sosem vállalnám be, mert szerintem sose fogadná el Anyu.

23L

2021. febr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

27voltam

Nekem is nehéz volt feldolgozni, szülőknek is de boldogan élek, senki nem fordult el Tőllem miatta.

Férfias aktív vagyok így tudtam sokáig rejtegetni.

Nem volt jó úgy élni, boldog vagyok hogy megtettem.

2021. febr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1es miért gondolod?
2021. febr. 11. 11:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen mondtam el. Elfogadta mindkettőjük. Még gyerekvállalásban is támogatnának. Eleinte azért felkellett dolgozniuk nyilván ezt, de sosem mutatták ki.


26/F

2021. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen mondtam el, elsőre kiakadtak, aztán elfogadták. Azóta támogatnak midnenben.

30/F

2021. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

19 voltam, viszonylag jól fogadták. Szülők, tesók is.

Anyum jóban van a leendő feleségemmel, pont azt próbálom megoldani hogy ne akarjon 200 fős lagzit rendezni nekünk ha vége a koronának és lehet végre repülni.


30/N

2021. febr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Béla211 ***** válasza:
100%

Ez olyan aranyos és egyben idegesítő lehet. Neked inkább idegesítő gondolom. 😅

Én 20 évesen a húgomnak. Igazából nem hitte el mert annyira zavarban voltam, hogy röhögtem össze vissza. E-maileket kellet mutanom, hogy elhigye. Anyunak 21 évesen levélben írtam le és elutaztam randizni Debrecenbe egy fiúhoz. Aztán este mikor haza értem már viszonylag értelmesen tudtunk beszélni.(ki akkadós típus kell neki idő, hogy lehessen vele értelmesen komonikálni.)

Nem nagyon beszéltünk utána eről igazából szerintem szégyellte, hogy meleg vagyok. Mikor lett párom igen határozottan ki kellet álnom, hogy nálunk aludhason. Azóta megszokta és már mondta nekem, hogy jó, hogy ilyen jó párkapcsolatban élek. Mondjuk már 11 év telt el. Azóta a távolabbi család is tudja és az unokaöcsém kis fia kereszt apja is lettem.

2021. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Béla211 ***** válasza:
100%
35/f
2021. febr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7es

Ezen bekönnyeztem egy kicsit...

2021. febr. 11. 18:02
 10/10 sandrisbp ***** válasza:
100%
Az a szülő, aki ezt nem képes elfogadni, nem érdemelte meg, hogy gyereke legyen. Normális szülő azt akarja, hogy a gyereke boldog legyen, és a gyerek evidensen nem lehet boldog, ha nem élheti meg szabadon a saját szexualitását.
2021. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!