Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csiklandozásban benne lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csiklandozásban benne lenne valaki ténylegesen, vagy mindenkit csak addig érdekel a dolog amíg nem kell találkozni?

Figyelt kérdés
Csiki fétises fiúk, van bárki aki tényleg találkozna is? Mert érdekes módon sokakat érdekel a téma, de amint eljutunk odáig, hogy találkozzunk, hirtelen jönnek a kifogások vagy eltűnik az illető. Kicsit ez már idegesítő. 21/f/Budapest

2021. febr. 17. 16:41
A kérdező szavazást indított:
Még nem találkoztam senkivel, de találkoznék
Találkoztam is már, és még szeretnék
Találkoztam már, de többet nem akarok
Nem akarok találkozni
52 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Aki találkozna is tényleg, az kereshet privátban :D Én csikizni is szeretek, meg azt is ha engem csikiznek, főleg talpon :P
2021. febr. 17. 16:47
 2/12 A kérdező kommentje:
Akik szavaznak, azoktól viszont szívesen fogadnék indoklást is (pl hogy miért nem szeretnének találkozni, vagy aki már találkozott, az miért nem akar többet? Rossz élmény volt? Más az oka? Stb)
2021. febr. 17. 16:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem erdekel


38 F

2021. febr. 18. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lábfétisem van és ugyanezt tapasztaltam én is. Eddig kétszer sikerült találkozni a rengeteg próbálkozásból.
2021. febr. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kovpet ***** válasza:
22%
Egy világjárvány közepe épp nem a megfelelő idő az ilyesmire, de majd csak vége lesz, akkor jobb lesz.
2021. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

5/Járvány azért van mert a Who minimalizálta a szükséges esetszámot ahoz, hogy ezt ki lehessen hirdetni és a pozitiv tesztekkel meg fenntartják.


Aki egészséges az nyugodtan élje az életét a megszokott módon, kell a boldogság hormon a sok negatív hírek mellé.

2021. febr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én rendesen foglalkozom a csikizéssel.

Mindkét nemet csikizem és csikiztetem is magam velük.

Nagyon szadista csikiző vagyok, de egy nagyon jól csikizhető ember is vagyok

F

2021. febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos én is ilyen vagyok, utolsó pillanatban mindig beijedek.. ugyanígy vagyok a sz . pással is, azt is ki akarom próbálni már mióta, de végül mindig beparázok


Pedig nagyon izgatna a téma.


Te amúgy a csikizést kikötözve szoktad csinálni vagy csak simán? Én nem hiszem h kibírnám 10 mp-nél tovább ha nem lennék kikötözve

2021. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ide járvány, előtte is be voltak xarva ha találkozni kellett.
2021. márc. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer próbáltam. A srácok eltűntek. Egy pár volt. Az egyik egész cuki a másik kevésbé. Tinik... Azóta senki...
2021. márc. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!