Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ajánlanátok olyan nemibeteg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok olyan nemibeteg gondozót ahol ténylegesen ki is vizsgálnak?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok, szerintem elkaptam valamit, csak nem igazán foglalkoztak velem. Budapesten hátha választ kapok. Előre is köszi!
2017. dec. 29. 10:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2017. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik bör és nemibeteg gondozóban. Vagy börgyogyászaz vagy urológia. Kötelesek ellátni. Ha nem, akkor eröltessed, hogy márpedig neked ilyen meg olyan tüneteid vannak és igenis vizsgáljanak ki. Vért kell venniük, ill kenetet a péniszedböl.
2017. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, hiába mondtam hogy mik a tüneteim, azt mondták ne képzeljek be magamnak semmit. És hogy a nemibetegségeknek látható tünetei vannak... De nekem is van csak van hogy másnapra elmúlik.

üdv

2017. dec. 29. 15:56
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az állami rendszer gany.é és nem műkődik.

A centrumlabnál van az Árkádban és a Mamutban is férfi nemi fertőzés szűrő csomag pár ezer forint és és aznap délután megkapod az eredményt email-en.

És az eredménnyel mehetsz orvoshoz és már írja is fel a receptet rá.

Sajna bőgyógyásznál nálunk pl 3-4 hó a várakozás és egy irtó kelletlen vén spiné van ott én nem megyek soha többet


Ezenfelül Kaszab Csillát tudom ajánlani bőr és nemibeteg gondozó magánba sz olyna 8000 kér.

2017. dec. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt van sajna 14 ezer forint de sz megéri...

vagy a doktornőhöz menj ott 8000 az alapvizsgálat és mondjuk kb ennyi a kontroll de ő receptet is ír rögtön és gondolom vesz kenetet is és rögtön megmondja mi a baj.

2017. dec. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én voltam a doktornőnél egy tündér.

Nekem tripperem volt megmondtam hogy meleg vagyok, mosolygós édes kedves, csak ajánlani tudom semmi sem ciki- és csupa férfi páciense volt aznap....

2017. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi az újabb válaszolóknak!
2017. dec. 29. 18:29
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

A centrumlabod csomag kb 3 dolgot szür, a magándokinál pedig a vizsgálat 10.000 + tipusonként 4-10 ezer. Érdemes min. 5-6 dologt nézetni, ez önmagában kb 30-40 ezer lesz, teljeyen mindegy, hova mégy. A magándokizáz baromi drága.

Hpv, hiv, tripper, kanko-szifilisz, herpes, trichosomas meg van még vmi m-vel kezdödö, amiket érdemes megnézetni. Ez 7 tipus, átlag 5000-ével 35 rugó, plusz egy tizes, hogy szóba állnak veled. Ugyhogy kösd fel a pénztárcád!

2017. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A magándoki el tudja dönteni a tünetek és a látottak alapján mit vizsgáljon.

Engem egyetlen egy szűrésre sem küldött egy darab kenetet vett mert előre tudta hogy tripper lesz.

2 éve voltam 8000 volt a vizsgálat és 4000 forint volt a kenetvétel.

Az antibio hatott még email-en meg is kérdezte hogy vagyok az a nő egy tündér!

3 hét múlva visszamentem és akkor kért 6000 forintot és megint vett kenetet ami negatív lett. Az újabb kenetért már nem kellett fizetnem .


Én a Centrum Labot legvégső esetben gondoltam, mert azt hogy HIV-je lenne nem hiszem és pl fölöslegesnek tartom hogy ezért fizessen...


Én inkább a Kaszab Csillához mennék 5 mondatból meg tudja állapítani hogy egyáltalán mit kell keresni és ránéz a himbi-re abból meg pláne tudja!

2017. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

De egyébként Budapestiként azt mondom hogy valóban igaza van valahol az előttem válaszololónak...

Évek óta a Centrum Labhoz játok a Párommal együtt vérvételekre mert a körzetim egy részeges görény szó szerint aki akkor hajlandó elküldeni az évi nagy rutinra ha adok neki egy tizest!

Ha hihető ha nem így van...


És akkor állhatok sorba a 400 húg.ysz.agú nyugger között rmeg a 9. gyerekével terhes kisebbségiekkel hát az ki van zárva...

Az Árkádban tiszta a klotyó ha leadom a pisit, a vérvételt meg sem érzem és kb 5 perc és hívnak, nem kell sorban állni és délutánra emailen küldik az eredményt és ha gáz van akkor jöhet a Maszek orvos megint mert állami nem működik!!


Sem urológus, sem belgyógyász sem ortopéd sem proktólógus igen párommal annál is jártunk 25 ezer volt most novemberben...

Hát, erről ennyit!

2017. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!