Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek azok a melegek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azok a melegek, akik titkolják a szexualitásokat el képesek valaha is elfogadni önmagukat ténylegesen? Van esélyük így alakítani egy normális, hosszútávó, jól működő párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
2018. febr. 19. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Persze. Az önelfogadás és a szexuális irányultság titkolása két teljesen külön dolog.
2018. febr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Két külön dolog, de ha soha nem tudják megosztani senkivel ezt (max az aktuális partmerrel), akkor azért elég nehéz feldolgozni.


Én speciel igazán soha nem tudtam volna elfogadni, ha nem mondom el másoknak, nem beszélek erről, nem kapok annyi támogatást, ugyanaz az önbizalomhiányos egyén maradok és s9ha nem tudok kialakítani egy tartós párkapcsolatot.

2018. febr. 19. 23:53
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Hosszú évekig igyekeztem magamnak is bemagyarázni, hogy heteroszexuális vagyok!

Már 30 is elmúltam, mikor magamban letisztáztam, hogy bizony a saját nememhez is vonzódom, és ebben semmi rossz sincs!

Elfogadtam, biszexuális vagyok!

Persze ez nem jelenti azt, hogy ezt reklámozni is fogom!, ez az én magánügyem, csak rám, és az aktuális partneremre tartozik...

Azt, viszont sajnálom, hogy elvesztegettem több mint 15 évet, és fiatalon nem tapasztalhattam meg mindazt, amit csak 30 felett tapasztaltam meg...

2018. febr. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Ugyanígy vagyok mint a 3. hozzászóló.
2018. febr. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Thillmin ***** válasza:
100%
Én teljes mértékben napirendre tértem afölött, hogy fiúként a fiúk tetszenek, de szándékosan és tudatosan titkolom ezt a családom és a pletykás emberek előtt. Egész egyszerűen nem bízok bennük, megromlana a kapcsolatunk, ha megtudnák. Ennyi. A barátaimnak kifejezetten szeretem elmondani; jó, ha tudják, hogy mire számíthatnak, mit várhatnak tőlem.
2018. ápr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!