Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit szoktatok használni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok használni, hogy a vibrátornak ne legyen széklet szaga? Hiába mosom ki magam előtte, amennyire tudom, mégis előfordul.

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Folyékony szappanos víz után, gél állagú fertőtlenítóvel szoktam még áttörölni,(Lidl-ben vettem) utána egyáltalán nem érezni rajta semmilyen szagot, és a szilikonos bevonatot sem bántja.
2021. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Valamit rosszúl csinálsz

Jó pár srácot megdugtam de még nem lett székletszagú tőlle a farkam.

Baleset ez előfordúl nagy ritkán de az más.

2021. febr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A gumi,és műanyag beveszi sajnos.
2021. febr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szexshopban lehet kifejezetten szexjátékokra fertőtlenítőt és tisztítószert venni, az nagyon jó!

Egyébként lehst, hogy nem mosod ki magad megfelelően, próbálj más módszert hátha, mert alapjáraton ez nem kéne hogy előforduljon.

2021. febr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Embeeeer... csak mosd le utána basszus. Hát de komolyan....
2021. febr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A legutóbbi válasz annyira nem jó.Mindenképp ügyelni kell arra, hogy fertőtlenítsd ahogy tudod, mert ha a baktériumok elszaporodnak kaphatsz egy csúnya fertőzést is. Nem véletlen találtak ki hozzá fertőtlenítőt
2021. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem utánna, hanem előtte kell arról gondoskodni hogy ne legyen olyan szaga. Egyszerűen mosd ki magad anál mosóval, mielőtt játszanál magaddal.
2021. febr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
5-ös! Értelem szerűen megmosom.
2021. febr. 22. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!