Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez gáz? Érdemes ezt a hozzááll...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz? Érdemes ezt a hozzáállást folytatni?

Figyelt kérdés

Bőven több tucat szexpartnerem lehetett volna már, de nem megyek alkalmi kalandokba, mert igaz szerelemre vágyom. Arra, hogy egyetlen párom legyen, akivel kölcsönösen szeretjük egymást. Adjam fel a mai világban?

20/F



2021. febr. 20. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
99%

Ne add fel ! Nagyon nehéz,de tisztellek azért,mert ilyen fiatalon nem ugrálsz ide -oda más érzésein és testiségein.

Hanem vársz, pedig nehéz dolog, de megéri !


Sok sikert, ismeretlen is !

2021. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ha találsz olyasvalakit, akivel úgy gondolod érdemes tartósabb dolgot kialakítani, akkor tegyél is érte. küzdeni, nem feladni.

bár fiatal vagy, előtted az élet

2021. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Nekem eddig csak tartós kapcsolataim voltak, három év volt a legrövidebb. Sok fiú van, aki ezt keresi :)
2021. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%

Senkit sem érdekel hány szexpartnered lehetett volna, bocs de ez csak egy üres öntömjénezés.

Látsz a környezetedben boldog párokat? Igen? Akkor ezek szerint mégsem lehetetlen. Ne vágd rá hogy de, meg de, meg de... most kifogást keresel vagy megoldást? Utóbbit senki sem fogja készre "szállítani" neked, neked kell tenned érte. Kérdezd meg a kapcsolatban lévőket, nekik leszállította valaki a szerelmüket, vagy ők tettek érte hogy összejöjjenek velük?

2021. febr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Kár, hogy nem vagyok 20 éves! 😊
2021. febr. 21. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Kipróbáltam mindkettőt (komoly kapcsolat és kalandozás), nekem a szingliség jött be a legjobban...
2021. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Soha ne add fel az álmaid!

Megfogod találni azt, akit neked szánt a sors.

Én próbáltam ezt is, azt is. Egy valamit megtanultam, hogy nekem érzelmek nélkül nekem nem megy, és nem is akarom!

20 F

2021. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Én is ilyen vagyok. Csak már 40 éves.

De Miskolcon nem igazán találok párt.

2021. márc. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
miskolcon bujkálnak az emberek. nyilván kis város. a fiatalabbak meg tovább állnak, 20-30as korosztály. élhetetlen város, meg más kényes téma...
2021. márc. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!