Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit lehet tenni azért, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni azért, hogy elfogadjanak/ne piszkáljanak a szexualitásom miatt?

Figyelt kérdés

Egy haverom szétkürtölte mindenkinek a suliban, hogy meleg vagyok. Félek a hétfőtől, mert eddig is utáltál, és ez másoknak megfelelő indok, hogy bántsanak.

El lehetne ezt kerülni?

Ha igen, hogyan?



2021. febr. 20. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Először azt tisztázzuk, hogy ő nemhiszem, hogy a haverod. Másképp nem tett volna ilyet.

Ha én lennék a helyedben, én belevinném őt is a dologba. Ha ő azt mondja meleg vagy, mond te is, ő rá ugyanazt. Mond, hogy igen az vagy, és ő a barátod, csak féltékenységből csinálja a cirkuszt.

Szerintem egy életre el enne a kedve a következő ilyentől.

Na én ezt tenném, bár nembiztos, hogy ez a legjobb ötlet. Biztos valaki ír ennél jobbat.

Remélem jól alakulnak a dolgaid az iskolában hétfőn. Kérlej írd majd meg mitörtént.

2021. febr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

attól hogy valaki meleg,nem zárja ki,hogy erős akaratú,kőkemény bunyós is legyen.

ha vége ennek a mizériának,kezdj el boxolni járni és pár év múlva nem kényszerülsz kompromisszumra többé ez ügyben.

ha nem vagy hajlandó fejlődni,akkor meg ne rinyálj!

2021. febr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Úgy hogy ráállsz a sarkadra és nem hagyod hogy b.szogassanak. Ettől még cikizni fog mindenki, ezért sem túl nyerő ötlet világgá kürtölni (nem tartozik rájuk) pláne ott ahol éretlen emberek vannak.
2021. febr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy meg ne aggódj, minden csoda 3 napig tart. Hamar elfelejtik a dolgot, ha látják, hogy téged nem zavar. Ha látják, hogy zavar a téma, akkor csak azért is piszkáknak vele.

1. voltam

2021. febr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatta hogy hátba fogja döfni. Mindig az szokott lenni az ellenérv, hogy "ne vágják az arcomba", de ha valakiről kiderül, már elpletykálják. Nyilván most nehezebben bízol meg másokban, de ha marad melletted valaki, abban megbízhatsz ha nem csak ezzel foglalkozik. Az ilyen nem haver, szakítsd meg vele a kapcsolatot. Meg mások se fognak annyira megbízni benne, mert ha egy ilyen dolgot szétkürtöl, akkor kitudja hogy hány másik emberről mondott el titkokat.


Egyébként úgy lehet tudni hogy kiben bízhatsz meg, hogy mesél-e mások titkairól, és ha szokott róla beszélni, akkor ne bízz meg olyanokban.

2021. febr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy "Honnan tudod? Voltunk már együtt? Tudom, hogy neked gyakran van képszakadásod, de én biztos vagyok benne, hogy nem, mivel ÉN nem szoktam bedrogozni magam..."
2021. febr. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, majd igyekszem valamelyiket felhasználni. De szerintem nagyon jó ötletek!
2021. febr. 22. 06:36
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként úgy lehet tudni hogy kiben bízhatsz meg, hogy mesél-e mások titkairól, és ha szokott róla beszélni, akkor ne bízz meg olyanokban."

Van egy mondás: Aki neked pletykál az rólad is.


Sz-r dolog, mert a coming out az mindenki magánügye, mindenki döntse el ki mikor, hol és hogyan illetve kiknek akar előbújni.

Viszont ha ez vígasztal van előnye is.

Könnyebben ismerkedsz, mert jobban mernek közeledni feléd azok akik nem nyiltan melegek, tudni fogd ki az igazi barátod, ki az aki nem ítél el, és kik állnak melléd.


Ebben a srácban meg tuti van amúgy rejtett hajlam, egy heterot nem érdekel az, hogy ki meleg, pláne nem foglalkozik ennyit vele, ebben a korban inkább nyomulnak a csajokra.

Ha ki akarsz szúrni vele, próbálj meg megtudni róla te is egy titkot.

Nálunk középsuliban volt egy meleg srác, akit a homofób mindig csesztetett. Nekem a haverom volt a meleg srác és állandóan piszkálta, volt olyan, hogy a buszon is.

Én többször visszaszóltam neki, hogy ne kóstolgassa nyilvánosan, meg kétértelmű kijelentéseket tette felé, így sokszor ő égett be.

És tudod mi a fura? Hogy mikor előbújt még középsuliban utána, nem akarták elhinni, hogy meleg :D

Érdekes nem? Kipécézik az embert, hogy meleg, és mikor felvállalja akkor meg nem akarják elhinni :)

Veled is így lesz, csak b-sztatnak, de nem gondolják komolyan, hogy az lennél.

2021. febr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Szerencsére senki nem szólt semmit, ellenben nagyon gyerekesek voltak. Akivel eddig mentem haza, az nem jött többet velem. A hét elején véres tamponokat raktak a táskámba, a táblára felraktak egy LMBTQ zászlót és ráírták a monogramom.. de pénteken nem volt már semmi 😊
2021. febr. 28. 07:42
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Na mondtam én, nem tart sokáig a piszkálódás, ha nem foglalkozol velük.

Örülök, hogy a körülményekhez képest egész jól sült el a dolog, és nem piszkálnak. 😁

2021. márc. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!